Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van szükség védettségi...

Miért van szükség védettségi igazolvánnyal rendelkező kísérőre?

Figyelt kérdés

Valaki, aki okosabb, mint én, hátha tudja, mi értelme van, hogy egy 18 éven aluli személy (én már szerencsére nem tartozom bele ebbe a kategóriába), amennyiben nem rendelkezik védettségi igazolvánnyal, egy azzal rendelkező nagykorú kíséretében mehet rendezvényekre, étterembe, moziba stb.

Mi értelme van ennek? Talán a vele tartózkodó védettségi igazolványa majd őt is megvédi, vagy az oltás mágikus módon megvédi a mellettem lévő székben ülőt is? Vagy csak szívassuk a népet, és küldjünk még egy potenciális vírushordozót, aki nem is biztos, hogy észleli a tüneteket?

Normális, értelmes válaszokat szeretnék, mert komolyan nem értem.



2021. máj. 25. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Fordítsd meg a dolgot. Ez a döntés nem rólatok szól. Ez arról szól, hogy ha egy család elmegy együtt, a gyereküket bevihessék magukkal. Más kérdés, hogy ezt elég hülyén sikerült a rendeletbe átemelni.

Tehát ez eredetileg a felnőtteknek plusz jogosultság.

2021. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Oda kellett volna írni legalább azt, hogy szülő, bár ez is alig jobb.

De azért az tényleg mindennek a teteje, hogy a 17 éves oltatlan csajt mondjuk a 18 éves oltott pasija kísérgeti és akkor mehetnek.

2021. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Embörök! Ez politika és régen nem az egészségről szól, de a megfélelmítés az egészséggel manipulál. Minden az oltást sürgeti, mert csak akkor lehet a gazdaságot ismét beindítani, ha százalékosan a háttérhatalom elvárásai teljesülnek.
2021. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!