Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gipszsínben mennyire tudod a...

Gipszsínben mennyire tudod a körkörös gipszhez képest mozgatni a kezed?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod belole kibújtatni. Nem is kell. Konnyebb, nem takar el mindent , dr ugysnugy tart. Vagy mire gondolsz?
2021. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ujjak mozgatása, csukló mozgatása?
2021. máj. 26. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi se mas, csak konnyebb. Mi tort el egyaltalan? Mert annyira mozgatni nem kene
2021. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ínhüvely gyulladás
2021. máj. 26. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is pihentetni jobb. Az ujjak mozognak. Olyan szorosra nem szabad tenni, hogy ne, akkor dagad is. Akkor szolj, menj vussza, nekem egy idiota nagykepu nővér el****ta ezt
2021. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gipsz lényege, hogy a gipszelt testrész nyugalomban legyen, egyáltalán ne tudd mozgatni.

A sín azért sín, mert addig nem tesznek fel körkörös gipszet, amíg még dagad a kar/láb.

Nekem volt gyulladás miatt gipszben a kezem, de én körköröset kaptam.

De lényegtelen, gyulladásnál is az a fő, hogy ne tudd mozgatni és pihenjen.

Ujjakat is gipszelik inhuvelygyulladasnál amúgy.

2021. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, mivel merev gipszbe teszik a kezedet.. Ínhüvelygyulladásra ráadásul szó szerint gipszkesztyűt kapsz, benne a 4 ujjad teljesen gipszben és könyékig fel.
2021. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!