Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy értette Orbán, hogy a...

Hogy értette Orbán, hogy a nem beoltottakat meg fogja fertőzni a vírus?

Figyelt kérdés

Azt mondta a péntek reggeli interjúban, hogy “meg fogja találni az utolsó embert is a covid, aki nincs beoltva.”

Van ennek a kijelentésnek valóságalapja?



2021. máj. 29. 05:08
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Igen, mert eddig mindenki más is karanténban volt, és nem volt élet, de így hogy visszaáll, a vírus pedig marad, akkor kockázatosabb.
2021. máj. 30. 09:24
 22/50 anonim ***** válasza:
28%

Te jó ég ez az oldal jobban felébreszt, mint a kávé. Azt nem értem kedves válaszoló oltásszkeptikusok, hogy milyen jogon formáltok véleményt? Tényleg érdekel, mert pl. én sose mondanám azt az autószerelőnek, hogy lehet ön úgy gondolja, hogy ezt kéne csinálni de nekem az az érzésem, hogy nem ezt hanem azt. Ennek az az oka, hogy nem értek hozzá! Csak nézzetek kicsit utána, hogy az oltások előtt hányan haltak meg ilyen-olyan betegségekben! Nézzetek meg egy vastüdőt például! A természetes meg nem egyenlő az egészségessel!!! Ezt annyian félreértik. A kígyóméreg is természetes meg az is természetes lenne, hogy ha 10 gyerekből 6 meghalna a szülés meg a gyermekkor alatt. Ja az oltás nem természetes de életet ment!


u.i: Ez a hitleri diktatúra meg nagyon érdekes megközelítés első válaszoló. Azért az, hogy nem tudsz beülni a meki belső részébe egy hambira az nem Auschwitz! Plusz ők nem a saját hülyeségükből kerültek ebbe a helyzetbe és ez nem kicsit tiszteletlen párhuzam!

2021. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
48%

#22


Nézd, én 2 hete még szkafanderben tanultam hajnalban a Covid osztályon a záróvizsgámra az orvosin szóval kérlek nekem ne gyere ezzel a nincs is járávány dumával. Láttam rossz alapállapotban lévő idős beteget simán kigyógyulni, mert kapott oltást és láttam jóerőben lévő harmincast magatehetetlenül. Bocsi, de a szememnek hiszek nem neked.


Sokan mondanak sokféle dogot a betegségről, oltásról. Szakemberek közül is van, aki ellenzi. Ilyenkor a többséget kéne nézni, hogy mind mond a 99%, mert hülyék mindig vannak. Szerintem valőszínűbb, hogy az a maradék 1% a kontár nem a többség.


Értem én, hogy jó az immunrendszered, de gondolom azért kaptál ilyen-olyan oltásokat gyerekként. Azok nélkül is ilyen remekül szuperálna vajon? Régen mi lehetett a baj szerinted? Miért haltak meg annyian ezekben a betegségekben? Tényleg érdekel, hogy mitől csökkent le hirtelen a halálozás az oltások után véleményed szerint.

2021. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
69%

#23: És akkor szerinted hogyan kellett volna csinálni? Hagyni még két évre mindent bezárva? Vagy full elszabadítani a vírust, és hagyni, hogy az emberek ne jussanak orvosi ellátáshoz?

És közben? Ha nem oltanak vele, hogyan szerezzenek tapasztalatokat? Mert rendben, bezárunk két évre mindent. De attól még nem lesznek adatok.

Vagy évekig kövessenek nyomon ezer embert? Abból valós adat lesz milliárdokra nézve?

2021. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
22: az oltástól nem gyógyulhat meg senki, mert nem gyógyszer! (Szintén egy orvosis)
2021. máj. 30. 13:45
 26/50 A kérdező kommentje:
Akarom írni 23, nem 22
2021. máj. 30. 13:46
 27/50 anonim ***** válasza:
55%

Húha, ezek szerint nem tetszett valaki(knek), amiket Szlávik, egy francia Nobel-díjas és Arisztotelész mondott. Mivel látom törölve lett a kommentem.


A ti életetek, azt csináltok, amit akartok. Oltakozzatok, legyetek kísérleti bárányok, ez a ti döntésetek.


Egyébként ez egy mesterségesen létrehozott vírus.


„Ezt a vírust nem a természet szabadította rá az emberiségre. Ez a vírus, mármint az a Covid-19 járványt okozó SARS-COV-2 elnevezésű vírus ez nem magától jött létre. Ezt genetikus tudósok genetikai mérnöki tudománnyal hozták létre…

Luc Montagnier, francia Nobel-díjas tudós, a HIV-vel foglalkozott. Ő mondta, hogy az a vírus, amelyik elkezdte a járványt Kínában, az nem jöhetett létre természetes úton, mert ugyanis a HIV-vírusnak bizonyos alkotóelemi vannak beépítve ebbe a vírusba, amilyet a természet nem csinál. (Mert a HIV-vírust is ember csinálta.) Tehát az ő álláspontja szerint, ez a vírus nem spontán módon a természetből állatról emberre átkerült módon okozott járványt, hanem emberi közreműködéssel jött létre ez a járvány…

Egyre több helyen csinálták meg a vírusnak a mutánsait. Van kínai, amerikai, francia, angol és ez mind valami gazdasági érdekeket szolgál…A hullámelmélettel kapcsolatosan ugye ott egy kvantum dolog is bejön, és az azt jelenti, hogy a DNS-sek hanghullámmal például befolyásolhatóan folyamatosan változtatják a tulajdonságokat, tehát innentől fogva, amikor egy specifikus oltást beadok valakinek, éppen arra a pillanatra lehet, hogy igaz, de egy héttel, két héttel későbbi állapotra már semmiféle hatása nincsen. Ugyanakkor rengeteg pénzt az országokkal, az emberi adózókkal kifizetetik, ugyanakkor nem tudjuk a mellékhatásait a chip-peknek, meg mindenféle anyagot, amiket beletesznek, ami 5 év múlva detonálhat az emberi szervezetben, mert nem voltak a megfelelő tesztek elvégezve, sőt felmentették az összes ilyen gyógyszerformát.”

https://www.youtube.com/watch?v=L05xj97nhC8

[link]


[link]


De nyugodtan töröltessétek ezt a válaszomat is, ha ennyire nem tudjátok megemészteni és felfogni a rideg valóságot.

2021. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
27: nincs értelme kommenteket torolni, mindenkinek joga van a velemenykifejteshez. De azt nem ertem, ha egy mestersegesen letrehozott virust szabaditottak rank, akkor az miert lenne veszelytelenebb mint az oltás? En jobban be vagyok sz*rva a virustol es annak a belathatatlan kovetkezmenyeitol (mert siman megcsinalhattak ugy h kesobb okozzon károkat a szervezetben), mint az oltastol. Mindenki az oltastol fel, kozben a virus 100000x felelmetesebb!
2021. máj. 30. 14:37
 29/50 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, pedig az előző hosszú válaszom törölve lett.

Az véletlenül nem jutott még eszedbe, hogy valójában itt nem a víruson és mutációin van a hangsúly, hanem az oltásokon? Hisz csak úgy a semmi miatt nem lehet oltásokat beadni az embernek. Ezért csináltak egy mesterséges vírust, csináltak egy mondvacsinált járványt, hogy így be tudják adni az oltásokat, ami valójában is eredetileg a cél volt.


Azzal remélem mindenki tisztában van, hogy a Földön túlnépesedés van. Ezzel ugye nem mondtam semmi újat. Ezt a nagy terhet a Föld nem bírja sokáig. Vajon mi a legegyszerűbb és legkézenfekvőbb a népesség csökkentésére világszerte?

Már volt két világháború. Mi van, ha most biológiai fegyverekkel történik a 3.?


A történelem minden 100 évben ismétli önmagát. Utána lehet nézni.

2021. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
38%

Ki írt ilyet, hogy meggyógyult valaki is oltástól?

Kaptak oltást korábban és emiatt kevésbé lettek betegek.


[link]

2021. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!