Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok pár tippet adni hogy...

Tudnátok pár tippet adni hogy miket tudok enni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időbe többször is túlettem magam, de ennek vszeg az az oka hogy kevés kcal-t eszek és a ch-m is bőven 100g alatt van. Szeretnék több ch-t vinni a táplálkozásomba hogy ne forduljon többször elő és ehhez kellene pár tipp hogy ezt milyen étellel tudom megtenni ami egészséges is

2021. máj. 30. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:

Egy éve váltottam életmódot és már nem fogyás a cél hanem a súlytartás

14,L,165cm,53-54 kg

2021. máj. 30. 20:21
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Bocs de nem értem mia az a ch. Szénhidrátról beszélsz ami angolul carbohydrate?

Amúgy egyszerű, beütöd a gogliba hogy egészséges szénhidrátok

[link]

[link]

2021. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
E mellett vannak oldalak és applikációk, ahol megnézheted higy a te magasságidhoz, korodhoz miből mennyit ajánlatos enned hogy még tarts ezt a sújt.
2021. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*Megtartsd ezt a súlyt. Elírtam :)
2021. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

#2 Minek kell mindenbe belekotni? Ha meg tenyleg nem tudod mi az a ch akkor meg nem tudom mit keresel a kerdes alatt.

Kerdezo, a ch-t szerintem viheted fentebb, ha sulyt tartasz, az anyagcserednek is jot tesz, foleg ha jo minosegu.

En is sulyt tartok 160 cm/52 kg es 1400 kcalt es kb 150-180 g ch-t eszek egy nap. Ezzel szerintem neked is siman mukodne, bar nem tudom te most mennyit eszel.

2021. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Olvasd végig, normális kérdés volt normális hangnemben amire még mindig nem érkezett válasz. Nem kötekedés volt.

A neten meg két kattintás és mindenre van válasz ezzel kapcsolatban. Ezért is linkeltem, mert feleslegesnek tartottam bemásolni amit írnak.

2021. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!