Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan telik egy atlagos...

Hogyan telik egy atlagos napod munka utan? Mit szoktatok csinalni? Tudnatok nekem adni tippet, tanacsot?

Figyelt kérdés
Amikor munka utan hazaerek nagyon faradt vagyok, fogalmam sincs mit kezhetnek magammal, semmihez sincs erom csak nezem a falat vagy fekszem az agyban. Szeretnem hasznosan tolteni a delutanjaimat. Tudtok segiteni, hogy hogyan masszak ki ebbol az allapotbol? Elore is koszonom a valaszokat!

2019. márc. 3. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár ilyen jó dolgom lenne.

Gondolkozz tovább ezen, hogy milyen jó dolgod van.

2019. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy tobb eves mely depressziobol labaltam ki es szeretnek ujra elni. Ne kivand ezt magadnak.
2019. márc. 3. 16:22
 3/3 anonim válasza:
én megmondom mit csinálj...nyelviskola , nyelvtanulás ha van rá lehetőséged...! Hasznos, emberek között vagy és segítene kimászni ebből a munka után hazamegyek és nincs semmi dolgom , nincs semmihez kedvem ritmusból..aztán ha már kicsit több életkedved van akkor választhatsz valamilyen sportot is és garantáltan több kedved és energiád lesz mindenhez..de ebben így ne maradj..ha nincs semmi program munka után az egyenes út vissza a depresszióba.
2019. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!