Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok írni egy napra minta...

Tudnátok írni egy napra minta étrendet kb 1200 kcal-ból amibe inkább a fehérje kompenzál?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szó, ami nem jutott eszedbe: dominál.
2021. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

reggeli:

50g zabpehely

20g feherjepor (1 adag 25g por,tehat kevesebb mint egy adag)

20g mogyorovaj


2.-3. etkezes:

80g rizs (szarazon merve)

160g csirkemell


4. etkezes:

4 tojas

4 szelet puffasztott rizs


Elso etkezest leszamitva a tobbihez ehetsz zoldsegeket (sot muszaj),de azokat nem szamoltam bele (uborka,paradicsom,salata..stb)


makrokban:

1240cal

125g ch

101g feherje

39g zsir

2021. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dietetikus ropogós tízezrekért csinál ilyet neked, a gyk közönségének mit fizetsz érte?
2021. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket szoktam, úgy kiszámolva, hogy 1350 kcalra jöjjön ki:


Reggeli: zabpalacsinta/zabkása fehérjével vagy tojással, mindkettőt tetején joghurt+gyümi, esetleg skyr vagy natúr joghurt egy kevés zabbal, és gyümölccsel (mint egy pohárkrém)


Ebéd: hal/csirkemell sok zöldséggel, salival, esetleg brokkolival, kevesebb rizzsel/bulgurral/kuszkusszal, esetleg zöldséges raguk valamilyen fehérjeforrással (bab/csicseri/lencse), chilis bab. Eléggé összeöntögetős vagyok, ennél receptet sosem nézek, de az ilyen vega curryk és hasonlók mindig jók szoktak lenni.


Vacsora: tojás (mindenféle módon elkészítve), esetleg cukkinispagetti, cottage cheese. Vacsi utáni nasinak szoktam még skyr joghurtot vagy zsírszegény túrót enni gyümölccsel, és attól függően, hogy aznap mennyire jött kia fehérjém, teszek bele fehérjeport is.

Én ezt így nem tudom megunni :)

2021. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irtó kevés ez az 1200-1300 kalória. Hogy bírjátok ezt?
2021. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!