Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat iszonyúan a hátam?

Miért fájhat iszonyúan a hátam?

Figyelt kérdés
Tegnap este az egyik pillanatról a másikra iszonyúan elkezdett fájni a hátam középső része. Nem csináltam semmi különöset éppen besétáltam a szobába és a semmiből elkezdett csak fájni. Azt kell, hogy mondjam eléggé erős a fájdalom és hiába próbáltam meg kimozgatni a hátamat meg ilyesmik, nem használt egyáltalán. Mondjuk igazán, csak akkor fáj, ha mozgok, ha nyugalomban van akkor csak ritkán elég enyhén sajog. Elmentem lefeküdni gondolva, hogy reggelre talán megszűnik. Nos, nem ez lett a helyzet. Van valami tippetek, hogy mi lehet ez és mit lehet tenni, hogy megszűnjön a fájdalom? Eléggé zavaró, mert kb ha csak egy kicsit is megmozdulok, máris belenyillal a fájdalom.

2021. jún. 2. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nálam a csigolyatörést előzte meg ilyen.
2021. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mitől lenne olyan? Nagyon fiatal vagyok még, sportolok rendszeresen, nem vagyok túlsúlyos és semmi olyan nem csináltam a közelmúltban, ami túlságosan megerőltette volna a hátamat.
2021. jún. 2. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne gondoljuk túl a dolgot, egy egyszerű izombefeszüléstől is lehet ez a fájdalom. Nekem is volt, napokig tarthat. Gyógymasszőr és adott esetben izomlazító kell.
2021. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább izom problémára gondolok, esetleg bordaközi idegbecsípődés.
2021. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!