Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Estére pelenkás fiú vagyok....

Estére pelenkás fiú vagyok. Nem fürödtem meg ma reggel és mostanra iszonyuan kilett csípve a bőröm a lábam között. Mit tegyek? Jó ha régi johnson popsikrémet használok? 18f

Figyelt kérdés
Már rég nem a szüleim gondoskodnak erről és nem is akarom ezt megbeszélni velük. 7 éves korom óta nem volt ilyen bajom, akkor kaptam egy krémet és rendbejöttem. találtam egy johnson pelenka popsi krémet, nem tudom ez jó e rá, vagy csak a védelemre jó? És még mielött valaki elkezd jelentgetni és elhordani mindenféle perverznek , én nekem autizmus spektrum zavar diagnózisom van, aspergerszindróma BNO 84.5. ezen belül a pelenka miatt tényleg infantilis is vagyok, de semmiféle fétisem nincs! Nem tudtam estére szobatiszta lenni. köszi.
2018. aug. 18. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó rá a popsikrém is, de előtte azért fürödj meg.
2018. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt megtettem, megfürödtem, és behintőporoztam, de az úristen annyira fájt hogy aszittem meghalok, komolyan :S Azonnal visszaugrottam a fürdőbe és hideg vízzel lemostam. A fejem is megfájdult. Most az a popsikrém van rajta és hatalmas mázli, mert tényleg használ és nem fáj :) Köszi a tanácsot, elvileg ez rendbe is hozza majd? Mert az van ráírva hogy azonnali komfortot hoz és allergia ellen is véd.
2018. aug. 18. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegben az se lenne baj,ha naponta 2x zuhanyoznál.A szüleidnek nyugodtan szólhatsz.Ilyen melegben,pelenkahasználat mellett eleve használhatnál védőkrémet estére.Jó a bephanten,a neogranormon,de árban talán legjobban a nagy kiszerelésű sudocrem éri meg,illetve lehet kapni a dm-ben is tena krémet,az is jó.Ott sudocrem is van,ha esetleg mindenféle segítség és beszélgetés nélkül szeretnéd megvenni.(a sudocrem a babás cuccoknál,a tena krém a felnőtt betéteknél van az alsóbb polcokon)Popsikrém is jó most,ha csak az van otthon.
2018. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kétszer szoktam, de tegnap és ma siettem a felkelés után mert túrázni mentünk. Már tegnap is viszketett de nem törődtem vele. Kapok pénzt hetente h vegyem meg amire szükségem van, de valahogy popsikremet nem veszek mióta én foglalkozom ezzel. Ez is ilyen önállósodási dolog. Kb 14 éves korom óta eléggé tabu téma ez. Megkapom a receptet de nekem kell kiváltani. Addig vett anyukám popsikrémet is, de én nem igazán értem hozzá de próbálkozom. Szerintem a sudo krém kellene mert a tena az női pelenka asszem. És nem akarok erről beszélni senkivel.
2018. aug. 18. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így anonim nyugodtan beszélhetsz. Én mindenképpen a gyógyszertári neogranormont ajánlom, akkor is, ha drágább. Meg fogod tapasztalni, hogy az a legjobb. És elég vékony rétegben feltenni. Hűtőben kell tartani, de használat előtt fél órával ki kell venni, mert különben nehezen kenhető.
2018. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok! A tenának nemcsak női pelenkái vannak,krémeket is forgalmaznak! Itt beszélhetsz erről nyugodtan.
2018. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bepanthen kenőcs a legjobb. Vigyázni kell, mert van belőle krém is. Ez a kenőcs egy erősen zsíros réteget képez, és még nyálkahártyára is alkalmazható. Begyógyítja a felmaródást. Érzékeny bőrű gyerekeknél is azonnal beválik. Víztaszító tulajdonsága is. van. Patikában kapható.
2018. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden reggel alaposan tusolj le és mosd meg alaposan a pelenkával fedett bőrfelületet. És alaposan törülközz meg és aztán megfelelő krémmel kend be a pelenkával fedett bőrfelületet. És aztán pamut férfi alsó menüt vegyél fel.


És este lefekvés előtt is csináld meg ugyanezt a műveletet, mit reggel avval a különbséggel jó minőségű nagyobb nedvszívó képességű pelenkát veszel fel. És ha pizsama nadrágot viselsz akkor ne legyen szűk alul és a derekánál sem. Egy a lényeg az éjszakai pelenka elférjen kényelmesen a pizsi nadrág alatt.


Ha továbbra is ki csípve lenne a bőröd más pelenka márka után kell nézni. Vagy a modern mosható felnőtt pelenkára rá térni.

2018. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor egy éjszaka alatt egyszer cserélni kell a pelenkát, ha nagyon tele van a pelenka.
2018. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam olyan esetről, hogy Autizmusban és külön Asperger-szindrómával él egy gyermek. Aki tehetséges a kortársait megelőzve. Viszont nappalra sem alakult ki nála a szobatisztaság, mikor a korosztályainál rég kialakult az éjszakai szobatisztaság is.


Attól életvidám és jókedvű a gyermek.

2018. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!