Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Majdnem 200as vernyomásra...

Majdnem 200as vernyomásra Pfizer oltás?

Figyelt kérdés

Van a kettőnek köze egymáshoz?

Pfizer oltást kaptam 190 volt a vérnyomásom utána. Gyógyszert szedek rá.


2021. jún. 2. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet sajnos ment orvoshoz SOS
2021. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Közvetlen utána vagy eltelt pár óra? (Egyébként szerintem biztosan van köze,hacsak nem több koffeint ittál a megszokottnál,már ha esetleg iszol)
2021. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oltás után fél órával.
2021. jún. 2. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Akkor biztosan az oltás miatt,ez lehetett allergiás reakció. Ott akkor nem is szóltál senkinek,vagy téged is inkább elküldtek előbb?
2021. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Alapjáraton szedek a magas vérnyomásomra gyógyszert. Régebben is voltak ilyen eredményeim.

Új vérnyomás gyógyszert írtak fel és hazaküldtek.

2021. jún. 2. 12:27
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
Lehet attól, de az csak átmeneti.
2021. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2021. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Mikor az első Pfizert kaptam, nekem is 190/103 volt estére a vérnyomásom, de én már előtte sem voltam jól, mert cukorbeteg is vagyok és szerintem azzal volt valami... szóval nem fogható teljesen az oltásra. A másodiknál nem volt semmi kiugrás vagy mellékhatás a karfájáson kívűl.
2021. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na de jó útolsó xd Igaz,én nő vagyok,de ez nem oszt nem szoroz szerintem,főleg,hogy most vérvételen a CK-m is magas lett,pedig még csak 1 oltást kaptam. Amúgy ezeket úgy bírom,amikor azt mondják nincs összefüggés,persze,hirtelen amikor az Astrát is megkapták kialakult több embernél trombózis,de az is tagadva lett,hogy még véletlenül sem lehetséges,pedig tök logikus. Itt az mondjuk oké,hogy felléphet akár vírus miatt is,mert lehet nem lettek tesztelve és úgy kapták meg,vagy még lappangott bennük és ilyen hatással lett rájuk.
2021. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(Előző válaszom a #7es válaszadónak szántam)
2021. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!