Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek jó tapasztalata a...

Valakinek jó tapasztalata a Pfizer oltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok nő panaszkodik arra, hogy a menstruációja alatt sokat vérzik.
2021. máj. 30. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első napi izom- és ízületi fájdalmon kívül semmit nem tapasztaltam, és a környezetemben még én jártam a "legrosszabbul". A legtöbben egyáltalán semmit nem éreztek.
2021. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, semmi bajom nem volt a menstruációmmal. Nem csúszott, nem lett sok, semmi. Egyedül a tipikus "tüneteim" voltak, oltás helyén fájdalom, ami max annyiban gátolt, hogy nem tudtam azon az oldalon aludni. Semmi több nem volt, ahogy körbekérdeztem, többieknek max fáradtság volt még de semmi komoly.
2021. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló izomfájása az egyedüli nálam is, ami negatívum. Egy idősebb rokonomat gyakran rázta a hideg, továbbá igen aluszékony volt az Pfizer utáni két napban.
2021. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, semmiféle menstruációs problémám nem volt tőle. A beadás helye fájt kb. egy napig, ennyi.
2021. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Sok nő minden sz.rra is panaszkodik. Teljesen jó a Pfizer.
2021. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valakinek elmúlt az allergiája oltás után pár héttel (valamilyen adalékanyagra volt allergiás, most nem jut eszembe mire pontosan).
2021. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Sputnyiktól nekem és anyunak is volt izomfájdalma, normál immunválasz. A menstruációs problémák nem az oltásoktól vannak
2021. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
7-es Akkor hogyan lehet az, hogy oltás után néhány nő panaszkodik, hogy furcsa lett a ciklusa, ami addig sosem fordult velük elő? Talán biztosan ráizgultak a szurira...
2021. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!