Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kemény fizikai munkát végző...

Kemény fizikai munkát végző személy a covid oltás után hány nappal dolgozhat újra?

Figyelt kérdés
Mert ugye mindenhol azt olvasni és hallani, hogy megterhelő fizikai tevékenység az oltás után 1-2 napig nem ajánlott a mellékhatások miatt. Mennyi idő alatt múlnak el teljesen? Két nap elég lehet? (Tehát az oltás napja plusz a rákövetkező kettő.)

2021. jún. 5. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nem tudom, de én másnap dolgoztam rögtön és nem lett bajom, szintén fizikai munkás vagyok, a testvérem szintén dolgozott másnap rögtön, ő pedig még inkább meg van terhelve fizikailag.
2021. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1: Semmi mellékhatás nem volt?
2021. jún. 5. 10:23
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt semmi, de a másodikat még nem kaptuk.
2021. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy melyiket kapjátok?
2021. jún. 5. 10:30
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Én a pfizert, ő a szputnyikot kapta.
2021. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez igazabol egyenfuggo, de en ugy tudom, ott is elmondjak, hogy ne terheld magad. 1 het utan nyugodtan teheted azt amit szeretnel, de nagyon nagyon megterhelot semmikepp se. De mindenkin mashogy jelentkezik
2021. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6: De nem igazán szeretnék hiányozni a munkahelyről. Kedd-szerda-csütörtök a rendszeres szabadnapjaim. Keddre időzíttettem a dolgot. Ami azt illeti, a munkám elég megterhelő. Mosogatás egy forgalmas étteremben 12 órában.
2021. jún. 6. 22:25
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Sztem mindenkepp kerd meg a fonokod, hogy az elso par napban feleoraban dolgozz. Ha nem lesz tole semmi bajod, utana nyugodtan csinald.
2021. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

7-eske, le a kalappal elötted !

Szerintem is beszéljed meg a fönökkel, az esetleges lehetöségeket.


Egyébként nekem sem volt az ég egy adta világon semmi, de semmi mellékhatás az oltás után.

2021. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mivel valószínű, hogy amúgy is így leszek szabad, így elkéredzkednem nem kell. Azon viszont csakugyan gondolkodom, hogy azért említeni kellene, hogy oltatni megyek.
2021. jún. 7. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!