Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdek kicsit aggodni!?

Kezdek kicsit aggodni!?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek rosszakaro valaszokat, ezt is felek mar kirakni. Az lenne a problemam hogy felek elmenni wc-re nagydologgal. Ez az egesz, mar egeszen kicsi korom ota igy van. 1-2 evesen, nagyon sokszor volt szorulasom, napokig nem voltam hajlando elmennk wc-re. Anyukam akkor nagyon sokat segitett, szedtem valami gyogyszert is, stb stb. Korulbelul egy eve nagyon sokszor eldugult a wc-nk. Nem akartam elmenni, mert mi van, ha miattam dugul el, es az milyen gaz. Csak mostanra, meg mar problemam lett belole. Attol nem felek h eldugul. Viszont az utobbi idokben, nagyon sokszor kellemetlen volt amikor nagydologgal mentem wc-re, es legutobb, pedig mar nagyon rossz volt. Mostmar nem merek elmenni, es erzem, hogy nagyon elrontottam az egeszet, mert egy hete tartogatom. Nagyon felek, es nem akarom tovabb tartogatni, mert tudom, hogy egeszsegugyi problemaim is lehetnek belole, pl belcsavarodas, es az nagyon rossz. Szuleimnek nem merem elmondani, es ugy igazabol senkinek sem, hogy mennyire rettegek. Mar szorongok miatta. Ugyhogy nagyon szepen kerlek titeket, segitsetek nekem, hogyan lehet konnyebb, meg ha valaki jart mar ugyanigy, irja le kerlek, hogy kuzdotte le az egeszet.

Koszonom!


2021. jún. 6. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nos úgy fogd fel, hogy ha olyat wc-ztél hogy eldugult akkor jól végezted a munkád. Am meg ha nagyon sok jön és tényleg félsz hogy eldugul lehúzod a wc-t mikor végeztél a melóval és lehúzod megint mikor tisztára törölted magad. A széklet eleve könnyebben oldódik a vízben szóval nem lesz gond. Menj csak bátran és végezd el.
2021. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem lehet valami fóbia? Szerintem fordulj pszichológushoz, még ha kényes téma is erről beszélni vele. Az nagyon nem normális hogy hetekig tartogatod, és az egészségedre is káros.
2021. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most mitől rettegsz? Ha jól értem akkor a dugulás miatt már nem aggódsz. Akkor most mi miatt tartogatod?


Amikor összeköltöztünk a barátommal akkor sikerült az első pár hétben 2x is eldugítanom a wc-t... Kicsit sem volt kínos. 😂 Apám a 2. eset után feljött és állított valamit hogy egy húzással több víz menjen le. Azóta nem volt ilyen gond.

2021. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem, nem attol felek, hogy eldugul, bocsi, ha nem colt ertheto a kerdes. Az miatt aggodok, hogy nagyon kellemetlen, amikor szorulasom van, es ezert tartogato.
2021. jún. 6. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

De szerintem pont azért van szorulásod mert tartogatod. Ez ördögi kör. Egyél szilvalekvárt ha szorulásod van. Az segíteni szokott.


Bocsi de ismét csak egy sztorit tudok hozni. 😄 Néhányszor nem tudtam kakilni mikor gyerek voltam. Ezért egy ilyen alkalommal apukám leült velem szilvalekvárt enni. Nem nagyon akartam enni belőle ezért ette ő is hogy nekem is megjönnön a kedvem hozzá. Hát az lett a vége hogy neki kellett a wc-re szaladnia. 😂

2021. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2021. jún. 6. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!