Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ütéstől kialakulhat rák? A...

Ütéstől kialakulhat rák? A hétvégén a hasam alsó részét nagyon megütöttem a kerékpár kormányba. NAgyon bekékült.

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk párom apukájának az élettársa fiatalon kézilabdázott és labdával megütötte a mellét és ott csomó keletkezett.


A te esetedben nem alakul ki rák, a daganat egyébként se így alakul ki.

2021. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a rák nem így működik, a kék szín meg a vértől van, majd bezöldül-megsárgul, aztán elmúlik, de ha nagyon megütötted, egy orvost lehet, nem árt meglátogatni.
2021. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lazán kapcsolódik, de azért elmondom.

Fiatal koromban (16 évesen) falun egy talicskával toltam egy szalmakazlat.

Egy kapun kellett keresztültolni, amin elég nehezn fért át a kazal mérete miatt. Na mindegy, gondoltam, majd nekifutásból áttolom. Pár métert hátráltam, lendületet vettem, aztán az egyik oldalon megakadt és meg hassal beleszaladtam a talicska szarvába. Hát nem volt kellemés, de erős nyomáson és beliluláson kívül maradandó sérülést nem okozott.

2021. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!