Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi lesz a következménye ha...

Mi lesz a következménye ha energiaitalos flakonokat teszünk a buszmegállóba, hogy a busz áthajtson rajtuk?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

A busz kerekének nem ár. Még ha bele is vágna. Annál erősebb anyagból van.

A közterületi szemetelésért fizetendő bírság 10-50 ezer forint ilyen esetben, nem nagy összeg és kicsi az esélye, hogy elkapnak.

Az, hogy a sofőr leszáll és lekever 2 taslit valószínűbb, de úgysem fog utolérni.

A busz hangosabb, mint amit a flakon összenyomása okozna. Ezért ez sem következmény.


Ha nem szeditek össze, sokan szidni fogják az női nemű felmenőtöket, hogy ki volt az aki szétszórta (kivéve borsodban, mert ott mindenhol szét vannak szórva az energiaitalos dobozok, szinte hozzá tartozik a borsodi látképhez).

Ti megtapasztaljátok, hogy nem volt nagy durranás, de azért kísérletnek elmegy és többet nem szórakoztok ilyennel.

2019. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Az lesz a következménye, hogy még jobban leépül az agyatok, ha ilyen gyökérségekkel szórakoztok.
2019. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

1-es, én elég sokat túráztam Borsod durvább részein is, nem gondolom, hogy a szemetelés egy-két elgettósodott utcát leszámítva komolyabb probléma lenne, mint mondjuk itt a fővàrosban.


Kérdező, ha üres dobozokat raktok oda és összeszeditek utána, nem lesz semmi, de az az igazság, hogy teljesen értelmetlen szórakozás.

2019. jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Miskolc 50 km-es körzetében az út szélén mindenhol ott az energiaitalos doboz. Majd figyeld meg. Más szemét nem nagyon fordul elő, de az energia italos doboz nő, mint a gomba.
2019. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
26%

"Miskolc 50 km-es körzetében az út szélén mindenhol ott az energiaitalos doboz"


Miskolcon rég jártam, de kb. 2 hete voltam lent Debrecenben, hát koma...

Azt a retket, ami ott van. Alföldi tirpákok. Igazi szeméttelep az a város.

2019. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, életértünk a témától :)
2019. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szétnyomódnak a flakonok :D
2019. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!