Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki kapot Pfizer vakcinát?

Ki kapot Pfizer vakcinát?

Figyelt kérdés
Aki már meg kapta az oltást annak volt valami mellékhatása?? Egy kicsit tartok tőle a sok "pletyka" miatt, nem csak ettől az oltástól ha nem bármelyiktől, de ha ezzel lehet megállitani ezt a vacak vírust akkor beoltatom magam. Kíváncsi lennék arra hogy ti mit tapasztaltatok?

2021. jún. 7. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Semmilyen mellékhatása nem volt.
2021. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha ezzel lehet megállitani ezt a vacak vírust akkor ótasd be megad.
2021. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Semmi nem volt. Az elsőnél a helye fájt kb egy napig.
2021. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mind a 2 megkaptad már?? Igazából a családomból és az ismerőseim közül is mindenki ezt kapta és hálistennek senkinek semmi baja, csak ez a sok minden hogy trombózist okoz meg meddőséget meg a jóisten tudja mit. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jún. 7. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megkaptam mindkettőt. Direkt mellékhatása nem volt, csak kicsit fájt a helye. Viszont az egyik menstruációm utána bő vérzéssel járt, nem tudom, van-e kapcsolat.
2021. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

A második után már fájdalom se volt!


Azok a mellekhatások felnagyítottak... minden gyógyszernél is van ilyen.... de 10ezer esetből 1 ...

2021. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

"Azok a mellekhatások felnagyítottak"



Mint a covid. A legtöbbnek meg sem kottyan. Ha a médiában egyfolytában az oltás mellékhatásait elszenvedő emberekről szólnának a hírek, akkor mindenki parázna az oltásoktól, pont mit most a covidtól.

2021. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Egy kamuvírus miatt felesleges oltakozni. A vakcinák sokkal nagyobb kárt tudnak okozni, mint bármilyen (felmarketingelt) nátha.

https://www.youtube.com/watch?v=8FBedb80yO0

2021. jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mind a kettőt megkaptam már.

Elsőnél kar fájdalom,másnapra elmúlt.

Másodiknál láz,torokfájás,izomfájdalom,rossz közérzet kb 3 napig. A testhőm 37,5-39 fok között változott.

A menstruációm mind a két oltásnál hamarabb jött meg.

2021. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még csak az elsőt kaptam meg, de semmi mellékhatása nem volt a karfájdalom kivételével.

Menstruációm is normál időben jött meg.

2021. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!