Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichiátriára akarok bekerüln...

Pszichiátriára akarok bekerülni, hogyan kell, mit kell oda vinni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 08:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
Milyen okból kifolyólag akarsz bekerülni?
2021. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Beteg vagyok, de a szüleim se segítenek igazánn csak idegesítenek, már alkoholista is vagyok, meg ideges mindig!


Ott hátha jobb lenne!


Tehát menekülnék az életből, (máshová nem menekülhetek önként) , ugye érthető valamennyire?

2021. jún. 9. 09:30
 3/12 anonim válasza:
100%
Igen, persze így már értem a problémát. Hány éved vagy? Ha nagykorú vagy akkor keress fel minél előbb egy szakembert, azt nem tudom hogy kell-e fizetni érte. De mindenképpen megéri ha változni szeretnél vagy kigyógyulni. De bent fekvő pszichiátrián sem lenne jobb ha csak menekülni akarsz, inkább próbálj meg megoldást keresni a problémára! Viszont az alkoholizmushoz mindenképpen kell szakember (szerintem).
2021. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
nagyon uncsi, a szorongasomnak se tett jót ezert én nem ajánlom.
2021. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
???
2021. jún. 26. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen betegséged van?

Alkoholizmusra pedig az addiktológia rehabilitációs központok segíthetnek.

2021. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

lepontozhatsz, menj rehabra ne oda b+

en is rohadt beteg vagyok és önveszelyes, de tudom milyen, igy menjen oda a fene.

2021. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer Csehországban zártak be, de csak pár napra. Nagyon kedvesek voltak ott a bentlévők és a nővérek is, és nem voltak ott csúnyán szólva "igazi bolondok", akiktől amúgy félnék. Ennek ellenére az 5 nap borzasztó magányban telt. Ha itthon történt volna (Kárpátalján), szerintem pont hogy abba a pár napba bolondultam volna bele. Mert itt még egy egyszerű kórházban sem olyan az ellátás és a beteghez való hozzáállás,mint amilyennek lennie kellene. Meg nem hiszem, hogy külön osztályon vannak a különböző súlyosságú esetek. Ehhez képest fogalmam sincs, milyenek lehetnek a magyarországi körülmények, de véleményem szerint addig jó, míg pszichiátriára nem kerül be senki. Inkább jár elvonóra, meg pszichológushoz/ pszichiáterhez magadtól
2021. jún. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább addiktológiára menj ezzel, ne a pszichiátriára!

Hidd el, hogy amikor évekig ott élsz, alkalmazkodnod kell legalább 50 emberhez, el kell fogadnod, hogy ott kötelező rendszer van, nem csinálhatsz amit akarsz és még a kaja is övön aluli, leszedálnak a gyógyszerekkel, injekciókkal, akkor rájössz, hogy nagyon nagy hiba volt befeküdni. Pontosabban rájönnél, de annyira le vagy szedálva, hogy a világodról nem tudsz. Nem jó játék ez. Arról nem beszélve, amilyen körülmények uralkodnak egy-egy ilyen intézményben, ahogyan a betegekkel bánnak, az megérne egykét bírósági pert!

2021. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastad hogy egyre többen halnak meg ott orvosi,ápolói mulasztás miatt? De csak próbáld ki nyugodtan...tapasztalatnak jó lesz.
2021. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!