Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett ez a zsibbadás...

Mitől lehetett ez a zsibbadás a karomban,illetve az arcomon? Érdemes bemennem a kórházba?

Figyelt kérdés

Most nemrég elkezdtek zsibbadni az ujjaim. Utána olyan érzés volt mintha dagadt volna be. Aztán a bal oldalon az arcom is elkezdett zsibbadni. Majd a karomon ment fel végig ez az érzés. A fejem is elkezdett fájni. Nagyon megijedtem, mert teljesen egyedül vagyok az irodában. Most valamennyivel jobb, de szerintetek érdemes bemennem a kórházba? Itt van szemben. A sírás kap el. Tudom nem ide kéne írni, de senkitől nem tudok tanácsot kérni.

Semmi nem csípett meg, és semmire sem vagyok allergiás. Reggel óta az irodában ülök. Egyedül légyirtó spray-t használtam reggel.

26N


2021. jún. 9. 10:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Voltál orvosnál azóta? Kíváncsi vagyok, mitől lehetett.
2021. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!