Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen nyilalló fájdalom...

Hirtelen nyilalló fájdalom véletlenszerű helyeken?

Figyelt kérdés

Régebben is megesett, de mostanában egyre többször, hogy random helyeken éles, szúró fájdalmat érzek. Eleinte főleg ízületek környékén és a mellkasomban (de ott különböző pontokon, szinte sose épp ugyanott) fordult elő, de mivel semmi egyéb tünet nem társult, betudtam azzal, hogy biztos rosszul mozdultam.

Mostanában viszont kb a testemen bárhol megtörténhet. Van, hogy tűszúrásnyi fájdalom, van, hogy annál hatványozottan erősebb, de sosem tart tovább pár másodpercnél és semmi egyéb nem társul hozzá.

Mi az isten lehet ez? Vagy ez normális lenne? Ha nem, akkor mihez kéne kezdenem vele?

Mivel nem sok mindent találok erre a neten, csak úgy elindulni kivizsgáltatni magam tetőtől talpig nem szeretném, jó lenne, ha legalább kb. fogalmam lehetne róla, hogy merre induljak.



2021. jún. 9. 11:01
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Pl. áteresztő bél szindróma, aminek következtében a mellékvesék őrült módra termelik a kortizolt. A magas kortizolszint riasztja a gyulladáskeltő citokin jelzőmolekulákat, azok meg random helyeken kifejtik hatásukat.
2021. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi lett veled kérdező? Hasonlókat észleltem a napokban és egyszerűen fogalmam sincs mi lehet ez… rengeteg stressz ért az elmúlt 1-2 hónapban, magas kortizolra én is gondoltam..
2023. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Nagyon hipochonder vagyok és félek, hogy miért fáj a testem random pontokon
2023. okt. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!