Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokan miért hiszik azt hogy a...

Sokan miért hiszik azt hogy a fingás egyészségügyi probléma?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon szoktam látni ehhez kapcsolatos kérdéseket. Hogy mi okozza, mitől van stb.. Aztán válaszul olyanok jönnek pl.: emésztési problémák, nem tudsz valamit megemészteni, valami kajára allergiás vagy, betegség okozza stb..

Én meg akkorákat szoktam durrogtatni hogy majd felrobban a ház. Xd

Ja és 10 éve is így volt.

Én csak röhögök rajta.

20/L



2021. jún. 10. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A probléma azzal van, mikor van egy alap pukizási állapot mind szagban, mint mennyiségben.

És amikor ez megváltozik, az okozhat aggodalmat.

Ha te 10 éve ugyanolyan szellentesz, akkor valószínűleg nincs baj.

2021. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok belgaz, az pont hogy nincs nagyon rendben :D
2021. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

És miért?

Vagy ha mondjuk hosszan böfögök az az sok levegő kijön böfögésnél az sincs rendben? Xd

2021. jún. 11. 00:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy normális mennyiség - ez alkatilag eltér - és hogyha ennél többet, bűzösebbet pukizol, na akkor van baj, mert az pl allergiát, intoleranciát is jelezhet.
2021. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy lány aki csak úgy felvállalta hogy pukizik. Ilyet se gyakran látni 🥰 büdöseket is pukizol kérdező? Szereted a fing szagát? 🙂
2021. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Talán a lányok is emberből vannak? Belei meg mindenkinek vannak. És nem, nem szeretem a szagát. Az enyémet még elviselem, másokké meg undorító.

2021. jún. 21. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mikor a wc-be pukizik az ember és jön fel a szag, az a legjobb na én azt imádom 🙂😍 bár amúgyis puki imádó vagyok összességében. Engem inkább a szag izgat mint a hang 🥰😀
2021. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező elképzeltem hogy a fingásaidon nem nevetni szoktál, hanem inkább csak mosolyogni, és a szagokat szimatolod békésen, amíg nem olyan kellemetlen szagúak számomra! ☺️☺️😀😀 Mások fingszagát sem gyűlölöd igazából, ezt is elképzeltem! 😀😀☺️☺️
dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár nem tudhatom a helyedben mennyire röhögnék az óriási nagy fingásoktól a wc-be eresztve, de az biztos a szagot jónak találnám a legtöbb esetben! 🥰🥰🥰😀😀
dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!