Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van/Volt tapasztalata valakine...

Van/Volt tapasztalata valakinek olyan derék eredetű problémával, ami egy meredek vízi csúszda után alakult ki?

Figyelt kérdés

Ez velem történt. Az osztállyal voltunk egy fürdőben, az év elején. Először nem is akartam fürdeni, de aztán rávettek az osztálytársaim, de már nagyon bánom. Többször lecsúsztam egy iszonyatosan meredek csúszdán és utolsó alkalommal iszonyatos beállt a derekam. Azt hittem csak a szokásos húzódás, az pár nap múlva elmúlik mindig. De ez nem múlt el, millió tornát és minden félét kipróbáltam. Azóta sem múlt el. Most jutottam el orvoshoz, beutalt röntgenre felírt izomlazitót, fájdalomcsillapítót és egy deréktámasztó övet. Azóta ezt mind használom. 1 napja még csak. Holnap lesz röntgenem. És félek, hogy valami komoly bajom van, mert egy éve tart és csak fokozódott mostanában. Isiászra, lumbágóra gyanakodtam és az orvsos is most. A bal oldalon fáj a derekam és sokszor belesugárzik a lábamba főként a vádlimba. Most leszek 19 éves és és. Mindegy. Csak szeretném tudni, ha valakinek volt hasonló tapasztalata és szívesen leírná, hogy neki mi segített. Illetve szeretnék segíteni ezzel a kérdéssel hasonló gonddal küzdő embernek.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki elolvasta!



2021. jún. 9. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csúszda a lényeg, kapálás közben is beállt volna. Ha a lábadba is kisugárzik, akkor isiász. Pontosan ki tudják vizsgálni az okát, aztán gyógytorna, fizikoterápia. Millió cikk van a témában a neten.
2021. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!