Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan embert keresek aki...

Olyan embert keresek aki sokat szédült és vegig járt mindent de nem találtalak semmit. És esetleg talált rá megoldást hogy már nem szédül. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Stressz,víz hiány, magnézium ill.vitamin hiány,szorongás.

Csak szédülés van, vagy más egyéb tünet is társul hozzá? (Izomgörcs,fejfájás, erős szívdobogás,fáradtság)

2021. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem azok is vannak amiket zárójelbe írtál. Szerinted mi lehet? Okozhatja poszt covid?
2021. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem arczsibbadas is van
2021. jún. 13. 13:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy szimpla vitamin is okozhatja. Ez az időszak ami volt mindenkiből kihozta a legrosszabbat és a stressz szintünk szerintem triplájára nőtt.

Szerintem kezdjetek el mindketten szedni magneziumot és vitaminokat amíg orvoshoz járkáltok.

Volt nekem is egy időszakom és a sürgősségin kötöttem ki,ahol aztmondták hogy ez tipikusan szorongásos tünet,frontint javasoltak .. ehelyett elkezdtem ezt,és szépe lassan éreztem hogy rende jövök. :)

2021. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jún. 14. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!