Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vízis minden folyadék...

A vízis minden folyadék átmegy rajtam 10 perc utánn, nagydolog a WC n mit tegyek? Főttkrumlit normaflore t már vettem be de szerintem ki is ment az is már!

Figyelt kérdés

#víz #hasmenés #Víz jön hátul
2021. jún. 17. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos! Ebből komolyabb baj is lehet, kiszáradás stb.
2021. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem érzek semmi érdekeset, csak ideges vagyok,
2021. jún. 17. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szentabletta es lactiv plus vagy progastro.
2021. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kitiltanak innen mingyá, mert kérdeztem!!!
2021. jún. 18. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Normaflore-t felesleges szedni, amíg tart a hasmenés. Azt utána kell, hogy helyreállítsa a bélflórát, hasmenés alatt úgyis csak átmegy rajtad. Ez nem gyógyszer.


Hasmenés esetén: első nap lehetőleg koplalj, vagy csak pár falaltot egyél egyszerre, sós főtt krumpli, keksz, pirítós pl. Sok folyadékot kell inni! Lehetőleg teát kevés cukorral, borsmenta, kamilla, gyümölcstea a legjobbak, vagy sima víz.

Második nap vagy amikor már enyhülnek a tünetek, mehet nagyobb mennyiségű kaja a fent említettekből, úgyis gyakran fog korogni a gyomrod. Mást még nem ajánlott enni. Harmadik naptól lehet almát, banánt, húslevest is(bár inkább csak a zöldségeket egyed, húst még ne nagyon). Dokit is hívd fel, hogy valami gyógyszert felírjon a bélgyulladásra. Ha 5 napnál tovább tart, akkor pedig mindenképp orvoshoz kell menni!

2021. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. okt. 21. 15:32
 7/8 A kérdező kommentje:

Megint kezdődik,


De már gond9m mitől lehet, a stressztől, 3 napja rettenet ideges vagyok, a családom nemjó!

2021. dec. 18. 04:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Összeszedtél egy fertőzést. Most diétázz. Folyadékot 5 percenként egy evőkanálnyit.

Reggel ha lehet, telefonon próbáld elérni a háziorvost.

Szomorú, hogy a családod nem segít.

Ne aggódj, ilyesmiért nem tiltanak ki.

Esetleg számításba vehetnék a Teremtő segítségét is!

2021. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!