Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék sürgősen leszokn...

Hogyan tudnék sürgősen leszokni a fülhallgatóval alvásról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám van, hogy lassan 1 éve rászoktam, hogy fülhallgatóval tudok csak elaludni úgy hogy megy benne a zene, de mostanában csak ugyan arra a beszélgetéses adásra tudok elaludni. Hétfőn indulok egy egyhetes táborba, ahol esélyem sem lesz ezt megcsinálni, és fogalmam sincs hogyan fogok elaludni. Hogyan szokjak le róla 3 nap alatt?

2021. jún. 17. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lesz rá esélyed? Amúgy velem is ez volt, egyik nap csak megfogtam magam és nem raktam bele a fülembe. Forgolódtam 1-2 órát aztán amikor már nagyon fáradt voltam akkor simán elaludtam volna még állva is nemhogy fülhallgató nélkül.
2021. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hagyd el és mivel nem vagy hozzászokva a fáradtsághoz már másnap tudni fogsz aludni nelküle

Ez azért nem egy testi függőség

2021. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: azért, mert a bükki hegység közepén leszünk és sátorban fogunk aludni és nem hallanám meg ha a táborvezető ébreszt és a telefonom aksiját tartogatnom kell egész hétre mivel a powerbankom tönkrement és nem biztos hogy lesz időm venni ebbem az utolsó pár napban.
2021. jún. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!