Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl érzékeny a bőröm, hogy...

Túl érzékeny a bőröm, hogy tudnék így borotválkozni?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szőrteleníteni, és abba a problémába ütköztem, hogy a lábaimon semmilyen módon nem tudom használni a hagyományos borotvát, mert nagyon durván kipattogok tőle. Sajnos az elektromos borotva sem megoldás, mivel a combjaim belső fele ugyanúgy kipattog tőle. Ráadásul sok benőtt szőrszálat eredményez. A gyantától félek egy kicsit, az epilátorok meg nagyon drágák ahhoz, hogy megvegyek egyet és kiderüljön, hogy nem működik. Mit tudnék kezdeni a helyzettel? van valami bőrápoló, ami meggátolja a kipattogást?

2021. jún. 18. 13:11
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van aki úgy csinálja, hogy előtte 10 perccel bekeni testápolóval,de magát az érzékenységet nem tudod befolyásolni.
2021. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj női borotvahabot vagy borotvagélt, utána pedig aloe Vera sprayt vagy aloe Vera géllel kend be! Én is ugyanígy voltam mint te de amióta ezeket használom nem pattogok ki!
2021. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress olcsobb epilatort, biztosan talaslsz valamennyivel olcsobban is. Es mindenkepp megeri, mert meg jo par evig kifogja birni. Nekem 6 eve megvan, ugyanugy mukodik:)

Gyantat is kiprobalhatod, de az erzekeny borre nem annyira jo. Es altalaban az embereknek kipattig a bore ezektol, de ll ha este megcsinalod, lefekszel aludni, reggelre enyhulni fog, vagy el is tunik

2021. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A borotválkozáshoz mindig is valamilyen arckrémet, habot használtak.

[link]

2021. júl. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!