Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől félti a miniszterelnök...

Mitől félti a miniszterelnök a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Kedves oltásszakértők! Gyertek, most kiélhetitek magatokat. Nekem, oltatlan h.lyenek, lenne pár kérdésem. Eddig mást se írtatok, minthogy BIZTOS nincs hosszútávú mellékhatása a Covid elleni vakcináknak. Nincs benne semmi káros. Hogy okozna bármit, amikor hipp-hopp lebomlik, olyanok vannak benne, mint lipburok, ami az emberi szervezetben is megtalálható, stb.? Egyébként is minden teszten átment, szuperül teljesít stb. Na, most hogy a 12-15 éves korosztályon is tesztelték,biztonságosnak bizonyult. Amikor a felnőtteket oltatni kezdték ugyanolyan arányban tesztelték már felnőtteken, mint most a gyerekeken.(Ugye a felnőtt lakosság sokkal nagyobb.) Értünk senki nem aggódott. Nos, itt van ugyanaz a hatóanyag, ugyanaz a technológia, amit rajtunk már kipróbáltak. Egyedül az adagolás változik a gyerekeknél. És mit hallok? Viktor aggodalmaskodik, mert hát "mégis csak gyerekekről van szó." Mire fel a nagy aggodalom? Mégse olyan csodaszer? Mit okozhat a gyerekekben, ha nincs benne semmi káros és a "gyerekkísérletek" jól végződtek? Ugye, emlékszünk még a 16+ évesek zsarolásra: no vakcina, no party? Mi a különbség egy 15 éves és egy 16 éves között? Mitől kell félteni előbbit, amitől utóbbit nem? Aki tudja a választ, ne tartsa magában!

2021. jún. 18. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
A saját fiától.
2021. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Az egész járvány, vírus és oltásnarratíva teli van ilyen ellentmondásokkal. Ha van elég eszed, hogy ezeket észrevedd és esetleg megkérdőjelezed az ilyen magyarázatokra alapuló intézkedéseket vagy propagandát akkor ma te vagy a buta, tanulatlan birka aki nem érti a tudományt.
2021. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Senior Séf ***** válasza:
59%
Talán mert a világ 195 országából nálunk volt a legrosszabb a halálozási arány. És Viktátort keresztre feszítik, ha az ő intézkedése nyomán a gyerekek is elkezdenek hullani, mint a legyek.
2021. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Majd ősz végén, tél folyamán derül ki, mennyire hatékonyak ezek a "csodaszerek". De erre fény sose derül. Szépen visszanevezik influenzára, hogy ne keltsen gyanút a sok birkában. Én csak a gyerekeket sajnálom.
2021. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy elírta a teló. Természetesen lipidburok akart lenni, de biztos értettétek.

Köszönöm az eddigi válaszokat. Egyet is értek, de már igazán jöhetne valaki azok közül is, akik itt nyomják 0-24-ben, hogy óccsá má! Akkora szakértők, hogy biztos tudják a magyarázatot. Én meg tök kíváncsi vagyok.

2021. jún. 18. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
5. Majd jönnek, ami késik nem múlik, ugyanazt süket dumát nyomják, mint amit a szeretett vezetőik nyomnak. Nézd meg a különbséget akár itt gyk-n egy H1N1 kérdés kapcsán mekkora különbségek figyelhetők meg, mennyien nem vették be a süket dumát, s nézd meg most, 11 év elteltével az agymosó diktatúra hatását.
2021. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem merem megnézni, mert múltkor kidobott egy régi H1N1-es kérdést. Annyit kommenteltem, hogy milyen fura, hogy ez akkor is volt, én már az oltásra se emlékeztem, hogy volt olyan. 5 percen belül törölték is a válaszom 😂
2021. jún. 18. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Annyi szent, ha nem is vagyunk sokan, csak pár millióan, akik ebből a cirkuszból nem kérnek, viszont ezt jó látni, s remélem ez így is marad, bizakodó vagyok, sőt egy oltásmentes no go zónát is támogatnék, tiszeletbe tartjuk, aki oltakozik, csak minket hagyjanak békén.
2021. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Mi nem tetszik 46%-os? Az igazság? Ennyire fájdalmas? Nocsak...
2021. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez érdekes
2021. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!