Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A magyar társadalom azért a...

A magyar társadalom azért a világ egyik legelhízottabja mert a miniszterelnök úr is eléggé kövér és róla vesznek példát az emberek?

Figyelt kérdés
Meg amúgy is az elhízás az hozzá tartozik a magyar kultúrához. Ez az étkezési, gasztronómiai kultúrákból is adódik.

2019. nov. 24. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
A fiatalok szerintem egyáltalán nem kövérek/elhízottak. A nyugdíjasok kb mind azok, de ennek meg az az oka, hogy a kommunizmus idején még státusszimbólumnak számított a jóllakotság.
2019. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

fiatal vagyok és súlyosan elhízott

szerintem nagyon sokan kövérek a korosztályomban és a nálam fiatalabbak is egyre csak híznak

10 éven belül kövérebb nemzet leszünk mint amerika

2019. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%
A Gyurcsány kormány alatt teljesen le voltam fogyva. Viszont amióta Miniszterelnök Úr a miniszterelnök, azóta szépen megemberesedtem, nagy pocakot hordok. Ez a jólét szimbóluma is!
2019. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem tudta még ki az az Orbán, mikor ugyanilyen dagadt volt már a fél ország... Arról a problémáról meg megfeledkezünk, hogy az emberek másik fele meg mint a kapanyél. Nem tudnak már olyan skinny ruhát gyártani, hogy ne lobogjon rajta az is, mint egy zászló...
2019. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Úr ??
2019. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Úr.
2019. nov. 24. 20:55
 7/10 anonim válasza:

"Magyarország Európa legkövérebb országa. Magyarországon a 4. a legnagyobb az elhízottak aránya a világon - írja a szombati Népszava azzal kapcsolatosan, hogy május 19. az elhízás elleni nap Európában. Az újság az Egészségügyi Világszervezet adataira hivatkozva arról ír, hogy a felnőtt magyar lakosság körében feltűnően nagy az elhízás mértéke (28-31 százalék). A világrangsort az Egyesült Államok vezeti Mexikó és Új-Zéland előtt."


[link]

2019. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Wintermantel Úr, Zsolt újpesti polgármester is gondoskodott az embertársainkról: választások előtt kaptunk burgonyát, kolbászt, mézet, villanykörtét, stb.


Miniszterelnök Úr gyermekkori barátja a Mátrai Erőmű minden dolgozójának fél disznót ajándékozott!

Nem szégyenlősködni kell, hanem enni!


Szerencsére jól megtermett család vagyunk, hálás köszönet érte Miniszterelnök úrnak, és csapatának, hogy mindig van étel az asztalon!


Az idősebbek még biztos emlékeznek Nagy Imre alatti padlássöprésekre!


Merjetek enni, támogassátok a magyar mezőgazdaságot ezzel is, hogy érdemes legyen termelni és még több jusson az asztalra.


A kövérség nem szégyen ezt mindenkinek jó lenne megérteni végre. A pocak a jólét szimbóluma, büszkén kell hordani a kilókat!

2019. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#Raffael18 Nagyon igazad van! Nem szabad szégyellni ha valaki jól él. Aki teheti, az egyen sokat!
2019. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
El is vesztette Újpestet. Nem mindenki szereti ám, ha 4 évig hülyének nézik, aztán ilyenkor meg kapja a választási krumplit.
2019. dec. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!