Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik nem veszik fel az oltást,...

Akik nem veszik fel az oltást, számíthatnak rá hogy valamikor már nem is kell? Van értelme halogatni, kivárni?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm próbálja megúszni, 1 konkrétan beadatja, majd kivezetteti.

Ki tudják kerülni?


2021. jún. 19. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Hogyhogy kivezetteti?

Lehet halogatni ha örökké korlátozva akar élni, szerintem nincs értelme.

2021. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Miért, leesett, hogy fel kell venni?
2021. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 kapaszkodj, beadatja, kimegy a teremből, a párja kiszívja az oltás helyét és sárga agyagot tesznek rá. Csak lestem amikor magyarázta...kell az oltási igazolvány.
2021. jún. 19. 22:42
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy valamikor a jövőben majd nem kell, de senki nem tudja hogy mikor lesz vagy lesz e egyáltalán szerintem nem érdemes kivárni és addig korlátozásokkal élni
2021. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszik hogy ez így megy? :D

Lehetetlen kiszívni, intramuscularis.

Mondjuk én örülnék ha minden oltásellenes ilyen buta lenne, hamarabb visszatérhetnénk a normál életünkbe.

2021. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Legalább beadatja.
2021. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Felvenni hitelt szoktunk, oltást beadatni. Mi az, hogy kivezetteti? Mi lenne, ha megtanulnál beszélni?

Egyébként valószínűleg egy idő után nem fog kelleni, mert több európai országban nem kötelező (magyarországot kivéve) és semmilyen dologhoz nem feltétel. Nálunk politikát csináltak belőle, ezért, ha változik a politika az oltás se fog kelleni.

2021. jún. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha megertened, hogy a beoltatlan, megha tunetmentes emberek miatt nem tud eltunni a covid, viszont mutalodik! Tiz ev mulva ugyanigy akarsz elni? Minden nyitas egy zarast eloz meg. Ertsd meg, hogy ha nincs tomeges oltottsag, szellel szembe pisalunk.
2021. jún. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8 nem értem a kirohanásodat, oltva vagyok.


#7 te pedig írni, Magyarország, kell majd

2021. jún. 20. 04:14
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Bennem még ott él a halvány reménysugár, hogy a gyógyszermaffia ámokfutásának vége lesz (najó ezzel csak magamat hitegetem)

Én átestem a covidon, még márciusban, mikor esélyem nem volt oltásra, de amúgy annyira nem is erőltettem volna.

Még a 6 hónapos szabadulókártya lejáratakor elmegyek antitest tesztre, amúgy én is kiváncsi vagyok az eredményre. Amúgy meg én biztonsági játékos vagyok, inkább kivárok.

A cenzúra, az ellentmondásos tájékoztatás, és a következetlen intézkedések külön-külön is megszólaltatják a fejemben a vészcsengőt. Én még várok.

Körülöttem kb. mindenki beoltatta magát, van aki még most nyáron is otthon ül remegve a félelemtől, nem mer sehova menni, még nem kapta meg a másodikat, vagy nem telt még le az 1 hónap. Van sok terhes, nekik nemsokára megszületik a babájuk, arra főleg kiváncsi leszek.

Kicsit aggaszt hogy egy 35 éves haveromnak hirtelen 2 óriási daganat nőtt a heréjében, (szerencsére nem tumor), egy masiknak a segglyukában nőtt ki valami. Persze lehet mondani, hogy az oltásnak ehhez semmi köze, de gyanúsan közeli az időpont...

2021. jún. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!