Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik nem veszik fel az oltást,...

Akik nem veszik fel az oltást, számíthatnak rá hogy valamikor már nem is kell? Van értelme halogatni, kivárni?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm próbálja megúszni, 1 konkrétan beadatja, majd kivezetteti.

Ki tudják kerülni?


2021. jún. 19. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos szerintem ezzel a kiszívásos dologgal csak áltatják magukat az emberek. Nem lehet kiszívni az izomzatból. Viszont jó hír, hogy megéri várni. Folyamatosan alakulnak a hírek, a legfrissebb például Amerikából, hogy a CDC eltitkolta de természetes immunis embereken gyakorlati tapasztalatok alapján nem segít az oltás és ezt azért titkolták, hogy az oltási hajlandóság magasabb maradjon. Az áttöréses esetek diagnosztikájával is hiába trükköznek, szinte mindegy oltott vagy oltatlan-e az ember, közel ugyanolyan számban lettek fertőzöttek, ennyit ér az oltás valójában. Reménykedjünk, hogy nagyon lassan végre a média is kénytelen lesz ezekről tudósítani. Emlékezzünk milyen régen beszéltek már az akkor még konteósnak bélyegzett emberek például a vérrögösödésről mire végre megjelent egy-egy cikk a médiában is.
2021. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

"Akik nem veszik fel az oltást, számíthatnak rá hogy valamikor már nem is kell?"



Hö? Most sem KELL, nem kötelező.

2021. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem kötelező? Nélküle nem kapott kórházi ambuláns ellátást az ismerősöm mert nem tudta kifizetni az amúgy tök kamu PCR tesztet. A TB-nek megfelelő sarcot fizeti mindeközben, azt vonja a maffiakormány. Csóró édesanya az epilepsziás szellemi fogyatékos gyermekét nem láthatja ha kórházba kerül a rendszer tiltja, hogy a kórházba belépjen még PCR teszt mellett sem amennyiben nem vesz részt "önként" a "nem kötelező" gyógyszerkísérletben. Egy szellemi fogyatékos gyermekről beszélünk, nem szégyellitek magatokat? Szerintem ilyen helyzetek felállítása mellett vastag pofabőr kell hangoztatni, hogy de echte végül is tényleg nem kötelező, kösz! :o
2021. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 bocs, nem tudtam, hogy ezek is oltáshoz vannak kötve. :O
2021. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodtam hogy orvosi vizsgálatok, műtétek ehhez vannak kötve, ki az aki kiperkál alkalmanként inkább 30.000 Ft-ot pcr tesztre?
2021. jún. 21. 04:21
 16/16 anonim ***** válasza:

Csak reménykedni lehet, hogy egyszer vége lesz ennek. Aki nem akarja beoltatni magát, mást nem tud tenni, csak kivárni. Az oltáskivezetés nem tudom, mennyire működik (egyáltalán van-e már erre valamilyen módszer a koronavírus oltások esetén), a kiszívásnak szerintem semmi értelme.

Amúgy nem értem, miért izgulnak az oltáspártiak. Itt nálunk a legtöbb országhoz képest magasabb az átoltottság, illetve az oltási hajlandóság is elég nagy. Úgy tudom, az oltatlanok diszkriminációja is nagyobb mértékű, mint más országokban. Mit akarnak még?

2021. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!