Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mozgáshiány miatt lehetek...

Mozgáshiány miatt lehetek ennyire gyenge?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben ellustultam, ülőmunkát végzek, kocsival járok mindenhova, nem sportolok. Most már ott tartok, hogy egyhelyben állni se bírok, folyamatosan azt érzem olyankor, hogy elájulok, bár ez sose történt meg, egy teregetésben azt érzem, hogy teljesen kimerülök, abban elfáradok ha a parkolótól bemegyek a boltba. De sokszor ha nem is csinálok semmit gyengének érzem magam, szédelgek. Nincs rajtam súlyfelesleg, egészségesen étkezek, sok folyadékot fogyasztok. Voltam pár vizsgálaton, a laborjaim jók, neurológiàn semmit nem találtak, kardiológián sem. Elég szorongós vagyok, ezzel most kezdtem pszichológushoz járni, ha utcán vagyok rosszabbul vagyok, mert jön a szorongás is olyankor, félek, hogy elájulok, emiatt nem merek elkezdeni mozogni se. Régebben sokat sétáltam, akkor úgy emlékszem nem volt még ilyen problémám.

25/L


máj. 23. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy igen. ajánlott lenne elkezdened mozogni. Elején akár csak egy kis séta,ennek időtartamát folyamatosan növeled.. Aztán mehet a kocogás,futás,illetve bármi további izomzat és csontozat erősítő mozgás. Kálciumot nyugodtan szedhetsz,az jó a csontozatra.
máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szorongás tünetei a gyengeség, fáradtságérzet.
máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!