Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok ilyen sokat és...

Miért izzadok ilyen sokat és ezen hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen az amikor egy kicsit melegebb az idő és egyből elkezdek izzadni úgy hogy az egész pólóm vizes és nem tudom hogy lehet e ez ellen valamit csinálni.

Izzadásgátlót használok és túlsúlyos sem vagyok. Járok edzőterembe 2 éve és 3 órát mindig átedzek úgy hogy nem beszélgetek senkivel sem tehát van fizikumom is meg állóképességem is mégis ugyanúgy izzadok mint amikor nem edzettem.

Vannak esetleg valami olyan ötletek/praktikák amikkel nem izzadnék ilyen mértékben?



2021. jún. 21. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Hőségriadóban kell sportolni szabadtéren,tűző napon,amikor a legmelegebb van. Ha ehhez hozzászoksz,akkor ha nem sportolsz csak simán vagy,akkor nem fogsz izzadni. Nekem bevált.
2021. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert 8000 fok van
2021. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is van ez abajom már 6 féle dezodort beszereztem de nem jobb, szerintem vegyél ventillátort otthonra meg ha utazol akkor ilyen kis ventillátor is van😁
2021. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!