Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érelmeszesedés csökkentésére...

Érelmeszesedés csökkentésére mik váltak be nektek vagy rokonaitoknak, ismerőseiteknek?

Figyelt kérdés

67 éves nőről van szó. Életmódváltásban benne van.

Minden tapasztalat jöhet!



2021. jún. 22. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk az állati terméke elhagyása és a sport.
2021. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
75-100 mg Aspirin, és a koleszterinszint lehető legalacsonyabbra csökkentése magas intenzitású statinkezeléssel + esetleges cukorbetegség optimális kezelése + egészséges életvitel (étrend, esetleges dohányzás elhagyása)
2021. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Én sok mindennel próbálkoztam, eddig sikertelenül. Most fokhagyma kapszulát szedek, remélhetőleg néhány hónap múlva érezhető lesz a hatása. Amit nagyon várok, és biztos, hogy megvalósul, a Teremtő ígérete.

Ézsaiás 33:24."Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakik megbocsáttatott a vétke."

2021. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük az ötleteket, mindenkinek ment a zöld!
2021. jún. 23. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves vagy, engem azért jól lepontoztak, pedig nincs olyan ember aki szeret beteg lenni, vagy még nem tudja, milyen az.
2021. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, tudod, hogy megy itt a pontozás.
2021. jún. 24. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megy itt a pontozás.
2021. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pontozás úgy megy, hogy van egy csomó lelki nulla, akinek az a szórakozása, hogy lepontoz minden választ, ami a szeme elé kerül. Ezért erre adni nem érdemes, sajnos a pontozás legtöbbször semmit nem mond arró, mennyire hasznos a válasz.

Kérdezö: az Aspirint nehogy kipróbáljátok, attól igen szép gyomorfekélyt lehet kapni és az nem éppen az, ami a cél lenne.

2021. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7. Úgy megy a pontozás, hogy ha valakinek nem tetszik a hozzászólás, akkor is nyomhat pirosat, így a pontozás nem feltétlenül azt mutatja, hogy helyes-e a válasz vagy helytelen, hanem azt, hogy a kommentet olvasóknak mi arról a véleménye.


8. Jó, majd jobban utánaolvasunk az aszpirin témának is.

2021. jún. 24. 12:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Kis olvasnivaló az aszpirin témához: [link]


6300 beteget felölelő 6 klinikai vizsgálat eredménye szerint 67 beteg kezelésével megelőzhető egy haláleset, 100 beteg kezelésével 1-nél várható nem halálos gyomorvérzés.

2021. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!