Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tapasztaltok olyat, hogy az...

Tapasztaltok olyat, hogy az oltott ismerőseitek, családtagjaitok megváltoznak személyiségükben az oltás után?

Figyelt kérdés
Nekem most már a második ilyen fordul elő a környzetemben és csak kiváncsi vagyok. Konkrétan én indokolatlan agressziót, dühösséget tapasztalok.
2021. ápr. 19. 16:56
1 2 3
 1/21 alletta ***** válasza:
88%
nem tapasztaltam.
2021. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Én annyit tapasztalok, hogy megpróbálják rámerőltetni az oltást. Napi szinten kapom a beszólásokat, hogy majd mikor én a kórházban fekszem a lélegeztőgépen, ők vidáman és egészségesen jönnek dolgozni stb. Azt gondolom, hogy ez már a pofátlanság és a rosszindulat netovábbja
2021. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Az indokolatlan agresszió és düh nem az oltás miatt van hanem a kibszott lezárás miatt. Sokan elvesztikna pénzüket, munkájukat. Egyre frusztráltabbak az emberek.

Teljes kilátástalanság és bizonytalanság. Már több mint 1 éve nem tudod mit találnak ki másnapra. Hosszú ám a 1 éves "csak 2 hét".

2021. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem csak a nagymamámat oltották, mást nem ismerek személyesen akit oltottak volna. Nem változott semmit, csak3 napig nagyon enyhe megfázás szerű mellékhatása volt de ennyi.
2021. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

"megváltoznak személyiségükben az oltás után?"


Egy csomóan megváltoznak akkor, amikor rájönnek, hogy a kínai helyett jobban jártak volna a Pfizerrel.

2021. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Semmi ilyet nem tapasztaltam.
2021. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem már lassan minden családtagom megkapta az oltást, sőt barátaim is, de nem tapasztaltam semmi változást. (Én nem kaptam meg)
2021. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Már előre látom a megosztásokat a Facebookon:


“Megváltoztatják a személyiséget az oltással bejuttatott nanorobotok.”

2021. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Miota beoltottak minden norveg szinesszel le szeretnek fekudni, aki a bunugyi sorozatomban van.
2021. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
#5 Unalmas...
2021. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!