Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nyelvpiercinggel...

Szerintetek nyelvpiercinggel le lehet szokni az ujjszopásról?

Figyelt kérdés

Vagy hülye vagyok?



18/L


Tudom, hogy "ciki" ...


2010. aug. 26. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, de az evésről igen.
2010. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sztem nem.Amúgyis azért átszúratni a nyelved?Kend be vlmijen rossz ízű cuccal az ujjad hátha az segít.De ne szurasd át lécci,akk. csak valamit érzel az ujjaddal a szádba és aréb húzod.
2010. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha segítene, akkor persze hogy kiszúratnám.

A kenegetés... próbáltam már, nem segített!


"csak valamit érzel az ujjaddal a szádba és aréb húzod." >> de úgy nem kényelmes, ha nem középen van az ujjam. Ezért gondoltam erre.

2010. aug. 26. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy működne. Ha meg nem és nem is akarsz piercinget, akkor kiveszed és 1-2 óra múlva hűlt helye sem marad.
2010. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Műköröm....nekem az segített.... már nem volt olyan jó érzés a számba venni az ujjam.... pedig még most is kívánom néha....És tudom h ultragáz...és szerintem már a barátnőm is tudja.... mert régebben jött hozzánk én meg pont aludtam, ugyanis nekem csak alváshoz kellett vagy néha tv nézés közbe.

17L

2010. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha a piercing tényleg hatásos, akkor eskü én is szúratok. Én is próbáltam már mindennel, még azt is, hogy odafásliztam az ujjamat a tenyeremhez, de az sem segitett. Reggelre a ragasztószalag, a fásli a párnám mellett volt, az ujjam a számban. Pedig tényleg nem akarom, mert ciki. Amikor kisebb voltam anyukámék is kenegették minden este az ujjamat csipős paprikával, volt, hogy már magamnak kentem be, próbáltam ecettel is stb. Mindig beletöröltem a párnába és kezdődött elölről. Ezek mellett persze állandóan cikiztek itthon, hogy ez nagyon gáz, és az sem segitett leszokni. Csak az a baj, hogy nem tudatosan csinálom, igy nem is tudok rá figyelni...Mégsem ülhet mellettem mindig valaki, hogy kihúzza az ujjamat a számból. :\


Szintén 18/L.

2011. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam ki! Rájöttem, hogy gusztustalan a nyelvpiercing! :)

Cikizés az itt is megy! De valamivel mindig visszavágok, és egy időre csend lesz! :D Már egy ideje nem nagyon érdekel ez az egész! Ha valaki megutál amiatt, hogy van egy "rossz" szokásom, akkor hajrá! Nem tudok mit tenni ellene! Remélem egyszer csak úgy elmúlik... :)

2011. jún. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!