Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? (kép,...

Mi lehet a probléma? (kép, többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! A képeken látható problémám van. Ezek a kiütések bőr alattiak (nem pattanásszerű, nem hámló, nem kitüremkedő). Kizárólag csak az alkaromon, ritkábban lábamon jelennek meg ezek az idegesítő foltok. Kb. 9 hónapja tapasztalom. Megjelenésüket semmihez nem tudom kötni (télen és most nyáron is velem vannak) . A megjelenést követő 1-3 órán belül eltűnnek. Mindig piros színűek, nagyon ritkán (az esetek 5%-ban) tapasztalok enyhe viszkető érzést). Magán bőrgyógyászaton millitaria, urticaria lett megállapítva, vagyis csak a kórlapon, mert nekem nem tudott mondani erről semmit az orvos (a tüneteket csak képeken tudtam neki megmutatni, mert a vizsgálaton pont semmi nem volt rajtam) . Advantan kenőcs receptet írta ki, amit kiváltottam, de úgy érzem feleslegesen. Nagy rutin laborvizsgálatot végeztettem, miszerint minden értékem tökéletes lett. Étkezési naplót is vezetek, mert gasztroenterológiai vizsgálatra van időpontom, de mivel minden étkezés után, vagy előtt előfordulnak, így nem gondolnám hogy bármilyen ételallergiám lenne. Emellett a családban, hozzátartozóknál sem volt semmilyen allergiás probléma. Cseréltem mosószert, öblítőt, tusfürdőből biora váltottam, igyekeztem tejmentesen, lisztmentesen étkezni egy darabig, de miután így is tapasztaltam már normálisan táplálkozom. Rengeteget olvastam a neten ilyenekről, így elkezdtem Cetirizin-EP-t szedni, hátha hisztaminnal vannak problémák, de ez sem vált be. Esetleg van valakinek ilyen problémája, vagy ötlete a leírtak alapján, hogy mi miatt jelentkezhetnek a tünetek?



2021. jún. 22. 22:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!