Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos! Azzal a problémával...

Fontos! Azzal a problémával küzdök hogy szúr kívül a hüvelyem? (Többi információ lent)

Figyelt kérdés
Nemi életet nem élek. Nőgyógyásznál voltam. Negativ lett az eredmény. Viszont még mindig szúr odalent. Nem tudom hogy mi lehet! Gondolkoztam hatha az illatositott wc papír az oka, vagy valamifele oblito, vagy mi?
2015. dec. 22. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

a hüvelyed nincs kívül, csak belül. megpróbálnád biológiailag pontosabban meghatározni, hogy hol fáj? kisajak, nagyajak, ilyesmi?


mire lett negatív az eredmény? mire tesztelt a nőgyógyász? lehet trichomonas, gomba, felfázás akár.

2015. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem a kisajak lesz az de nem vagyok benne biztos, a nevet nem tudom pontosan

Kenetet vett es az lett negativ, azt hittuk hogy valami fertozest vagy valamit elkaptam de aztan kiderult hogy semmi bajom ami kicsit gaz volt. Na mindegy. Most viszont nagyon megszeretnem ezt az ugyet oldani szoval kérlek ha tudtok segitsetek:S

2015. dec. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!