Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy ha az oltás elméletileg...

Hogy ha az oltás elméletileg annyira jó, akkor miért halnak sokan bele az oltásba?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 24. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Az oltás jó, az más kérdés, hogy te funkcionális analfabéta vagy.
2021. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


Persze, biztos én vagyok a hülye, és ezeket a cikkeket is én írtam.

2021. jún. 24. 10:23
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Hqnyan haltak meg oltás nélkül?
2021. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem az oltástól halnak meg, hanem az oltás után!


Not the same! :D


És nem mindegy, hogy a betegek 5%-a hal bele, vagy 0.5%-a.

Emellett beoltatod magad, a szervezeted hamarabb legyőzi a vírust, nincs annyi ideje mutálódni!


A sok oltásellenes marha (már bocsánat) ezt nem képes felfogni/elfogadni és ezért fog jönni a 4. majd 5. hullám is!


Mielőtt bárki kérdezné, utálom a fideszt, viszont a tudományokat szeretem, és bízom a tudóskollégákban, jómagam sem csak gimis bioszórákon ültem.


/Sinopharm vakcinát kaptam, ellenanyagszintemről pontos adat nincs-maximumon túli értéket mutatott a teszt-igaz 30 alatt vagyok./

2021. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen, te vagy a hülye, mert egy fél oldalas cikk szövegértése problémát okoz.
2021. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
41%
Több ismerősöm is az oltás után halt meg, míg nem adatták be, semmi bajuk nem volt.
2021. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is Sinopharmot kaptam, 78 éves vagyok, és kutya bajom. Ja, rohadt meleg van. Gondolom, ez is az oltástól van..
2021. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy meg szerinted minden halálesetet elmondanak? Na amit most tudsz, azt szorozd be tízzel..

Eddig az volt, hogy azokat a halálozásokat is covidba írják, amik nem covid miatt történtek.

Most meg a felét lehazudják, hogy menjen a foci meg a többi.

A másik meg, hogy nem tudod, hogy ennek a sznak milyen szövődménye vagy mellékhatása alakul ki x év múlva, mert te beadattad magadnak.

#1, te biztosan tudod az okj-s orvosiddal, nemde? :D

2021. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Azért az hihetetlen, hogy egy természetes jelenséget, mint a járvány és azt, hogy a gyökér emberiség nem volt rá felkészülve, nem kezelte megfelelően nem hiszitek el, kedves oltásellenesek. Minden halálozás kamu, mindenki hazudik, de ha a saját idióta konteóitokat alátámasztja valami fogyatékos, írni-beszélni alig tudó "jutuber" azt elhiszitek. Iszonyat szánalmas. Arról nem is beszélve, hogy az oltásellenes ismerőseim, akik "jaaaj ne adják be nekem ezt a szart" tolják: dohányoznak, drogoznak, mindenféle mű-szar kaját betolnak, és zabálják ezeket a kamu vitaminokat...
2021. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
"Több ismerősöm is az oltás után halt meg, míg nem adatták be, semmi bajuk nem volt" Regisztrált a kérdező egy másik accot. Lol.
2021. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!