Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik vakcina a "legjobb" ?

Melyik vakcina a "legjobb" ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Nem szeretném ezt a kérdést polgár pukkasztásnak , de sajnos úgy alakult , hogy be kell oltatnom magam (leginkább utóhatásoktól félek) valószínűleg fogok tudni választani vakcinát , ezáltal az lenne a kérdésem ki melyiket "ajánlja" kommentbe esetleg személyes tapasztalatok is jöhetnek valamint ne sértegessük egymást , ha valaki nem ért egyet a másik döntésével.

2021. jún. 23. 23:04
A kérdező szavazást indított:
Pfizer
Szputnyik
Janssen Johnson&Johnson
Moderna
Sinopharm
AstraZeneca
Convidecia
60 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%
Az összes jobb, mint elkapni a vájröszt
2021. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
Pfizer, Moderna amit szerintem így "békeidőben" be lehet vállalni. A többinél túl sok a kérdőjel meg a szövődmény, vagy épp nem érnek semmit. És ez a kettő amelyik a leghatékonyabb a mutánsok ellen.
2021. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%

#1 vagyok


Nem igaz amit írtam, vagy mi?

2021. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
71%
Politikailag Pfizer, gyakorlatilag Szputnyik
2021. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
25%

4

Jah persze a szpunyó ha nem vesszük figyelembe hogy a brit mutáns ellen is csak 40% a hatékonysága meg van több ezer eltussolt rögösödési eset.

2021. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%

#5


Milyen eltussolt rögösödés? Valami forrás azért kéne :D

2021. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Direkt leszögeztem, hogy ne menjünk át személyeskedésbe. Nem azért hoztam létre a kérdést, hogy egymást szapuljuk csupán információ szerzés érdekében.Ezúttal szeretném megkérni akik csak ilyen vagy ehhez hasonló kommenteket tudnak csak írni inkább ne tegyék.
2021. jún. 23. 23:38
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
#7 oké főnök!
2021. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Értem,tájékozodási szellemben kérdezel,nem dönthetünk helyetted,ezt neked kell elbírálnod.A hasznos vagy annak hitt vélemények ebben is megoszlanak,ki teszi jól ha beoltatja magát vagy nem,ez mindig az érvelések függvénye.Ne várd azt,hogy majd én a megmondó ember közlöm a tutit mert nincs ilyen.De van,azok akik azt gondolják ők azok akik helyesen döntöttek,na itt mindenki ide sorolható.Most aztán komoly gondba kerültél mert még nehezebb a megfelelő döntést hoznod ennyi komment után.


Egy nem beoltott

2021. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%

#5


Még mindig várom a forrást, ahonnan ezt az idiótaságot szedted. A lepontozás nem egyenlő a válaszadással.

2021. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!