Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki igényelte a védettségi...

Valaki igényelte a védettségi igazolványt online ügyfélkapun keresztül?

Figyelt kérdés
Csak mert én 5 nappal ez előtt igényeltem meg és azóta semmi visszajelzés nem jött. Ha személyesen igényled meg úgy tudom küldenek levelet arról hogy elfogadták az igénylést. Ez elektronikus igénylés folyamán nem történik meg?

2021. jún. 25. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én személyesen igényeltem, nem küldtek semmiféle visszaigazolást, csak jött a kártya.

Neked is elveszett a postán?

2021. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges akkor hogy ez történt. Neked kb. mennyi idő alatt jött meg?
2021. jún. 25. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:
10 nap múlva küldték újra azt, ami elveszett.
2021. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztatóan hangzik
2021. jún. 25. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, én ügyfélkapun keresztül igenyeltem, másfél hét után megjött.
2021. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem: nem kaptam visszajelzést arról, hogy az igenylesemet "feldolgoztak" volna. (5-os voltam)
2021. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!
2021. jún. 25. 11:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Most voltam kormany ablaknal...azt mondtak meg feldolgozas alatt van. Szoval gondolom meg meg sem neztek.
2021. jún. 25. 13:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 3hónapot vártam. Az ügyfélkapun küldtem levelet, de elmondásuk szerint kipostázták. Nem hozta a postás, pedig jóban vagyok vele. Aztán elkezdtem naponta egy levelet írni újra az ügyfélkapun, hogy nem kaptam meg. Majd a Kormányhivatalban mondták, feldolgozás alatt. Újra bementem a Kormányablakba és akkor postai előkészítést mondtak. Pár nap múlva ismét Kormányablak, postázást említettek. Aztán megkaptam. Rájöttem, ha a nyakukra megyek, akkor elküldik. Érdekesnek tartom, akik oltottak vagy fizettek, ők nagy valószínűséggel hamarabb megkapják, ez a tapasztalat. Akik átestek, nekik többet szükséges várni. A Kormányhivatalban az ügyintéző is ezt mondta, munkatársaim és a barátaim is.
2021. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!