Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap megcsípte a lábfejemet...

Tegnap megcsípte a lábfejemet egy méh. Meddig fog fájni? Mivel lehet csillapítani?

Figyelt kérdés

Tegnap 6 körül csípett meg, biztos, hogy méh volt mert láttam, ahogy belém szakadt a fullánkja. Nem tudtam, hogy mivel célszerű kiszedni, meg hogy minnél előbb kell, ezért eltartott 1-2 percig, amíg találtam csipeszt és kiszedtem.

Csak kicsit dagadt fel és piros a lábfejem, de eléggé fáj. Olyan mint amikor egyszer ráesett egy méteres hasított fa, és ahogy hajlítanám a lépésnél fáj, ezért sántikálni tudok csak.



2021. jún. 25. 10:39
 1/3 A kérdező kommentje:

A lényeget nem írtam, de szédülés fogott el kb egy órája, eddig nem volt vészes most egyre jobban, lehet nem ettől van, de nem tudom.

Az lehet, hogy egész eddig nem volt ilyen bajom most meg az miatt van ez?

Amúgy ez az első méh csípésem.

2021. jún. 25. 10:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fenistillel kend be, az enyhíti a viszketést.

A szédülés szerintem a melegtől van, ha allergiás lennél a méhcsípésre, az másképp jelentkezett volna, és már tegnap, rögtön a csípés után.

2021. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fenistil helyett dm vagy rossmann jégzselé :)
2021. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!