Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig hullafárad...

Miért vagyok mindig hullafáradt akár mit csinálok? Elegem van magamból, valami komoly baja van az agyamnak? 19F

Figyelt kérdés

Most "olvastam" egy cikket egy érdekes témáról, de már a második bekezdésnél sem emlékeztem mit írt az első, pedig azt is vagy 2x olvastam el mire megértettem.

Talán felkelés után 2 óráig ha "normális teljesítményen" vagyok utána drasztikusan csökken a teljesítőképességem.

Napi 8 órát alszom kb

Rendszeresen mozgok (heti 3x45 perc futás, és emellett súlyzós edzés)

Szedek multivitamint (nem a leggagyibbat), egészségesen étkezem, kerülöm a cukros dolgokat.

A vérképem is tökéletes (doki nézte át és ő mondta)

Mégis hulla fáradt vagyok 0-24 ha a fejemre állok is, már elegem van az életemből ezért.

Társaságokban sem tudok semmiről sem beszélni, ha eszembe is jut valami az is már csak másnap.

Úgy érzem magam mintha egy 1 éves heroinkúrán lennék túl, vagy 40 éve füves piás délutánokat tartanék minden nap.

Akkor azt mondanám normális, de ezeket nem csinálom, és még 80 éves sem vagyok.


2021. jún. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Uh ez elég furcsa,munka,tanulás vagy valami nem fárasztott le nagyon az utóbbi időben? Vagy esetleg nem vállalod túl magad ilyesmi?
2021. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de ez nagyon Hashimoto gyanús. Ha nem az, akkor is autoimmun fellángolás áll a háttérben.
2021. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bocsi, ez a hőség engem is megviselt. Lehet, hogy mindössze a bolygóideg érintettségéről van szó.
2021. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rögtön a Hashimoto jutott eszembe. Esetleg B12 hiány.

Ha akarod itt, ha akarod privátban, leírnád, hogy miket néztek a vérképedben? Nem kellenek eredmények, csak egy lista, hogy mit néztek.

Mert az általános vérkép nagyon sok mindent kihagy.

2021. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz valamin? Szerintem az is okozhatja ezt.
2021. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!