Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régóta fennálló orrdugulás (? )

Régóta fennálló orrdugulás (? )

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy nagyon régóta (évek) van orrdugulásom. Általában ez egy ördögi kör, ami többször lejátszódik. Bedugul az orrom (ha fekvő helyzetbe kerülök, egyszerűen eldugul), elkezdem használni az orrcseppet. Aztán nagy nehezen leszokok, de mindig újra eldugul.


Szinte félévente elmegyek orvoshoz, megröntgenez, és nem talál semmit. Felír egy allergiás orrcseppet, de az nem használ. (Az összes allergiás orrcsepp marja az orromat.)


Allergiás vagyok pollenre meg egy csomó fűre, de ez nem kapcsolódhat az orromhoz, mert az év minden napján bedugul.


Ma meg arra ébredtem, hogy nem érzek szagokat.

A kérdésem, hogy volt-e valakinek hasonló baja, vagy hogy ismertek-e egy lelkiismeretes fül-orr-gégészt, akár magánt is.

Köszi.

23/L


2010. aug. 26. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ferde az orrsövényed?
2010. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom évek óta elmentem a fül orr gégészetre (vagy mi a halálom az)és kiderült hogy van egy orrsövény ferdülésem de anyámék nem engedik hogy az orromhoz nyúljanak pedig ez nem állapot évek óta orrhangom van és levegőt se kapok :S 13/f
2010. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14:58 as vagyok,és énse érzek szagokat!
2010. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

14:58

És milyen vizsgálattal derült ki, hogy orrsövény ferdülésed van?

(Egyébként érdekesek a szüleid. Miért nem nyúlhatnak az orrodhoz?)

2010. aug. 26. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
olyan vizsgálattal hogy elmondtam az orvosnak hogy néha az eggyik néha a másik orrlukamon kapok levegőt meg hát ha tükörbe nézek teljesen máshogy néznek ki az orrjárataim és egy ilyen kis "szétfeszítős" szerszámmal belenézett az orromba.anyámék meg azért nem engedik hogy az orromhoz nyúljanak mert szerintük csak rosszabb lessz (elég begyepesedettek)
2010. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!