Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet napszúrásom?

Lehet napszúrásom?

Figyelt kérdés
kb, 11:30- 16: 00 ig kint voltam. ebből olyan 30 percet töltöttem biztosan tűző napon, majd elmentünk pár helyreés ott mindig árnyék volt, csak maximum az út volt napos néha amik olyan 10 percek lehettek. Már induláskor is fáradt voltam, ami szerintem érthető egy táboros hét után amikor minden nap 6 órákat aludtam és sporttábor. Miután hazaértem nagyon álmos voltam , nem szoktam délután aludni, de emost egy órát aludtam. FElkelés óta kicsit hányingerem van, de nem vészes azóta már ettem is. Fejem nem fáj, szerintem lázam sincs, nem szédülök meg semmi. Szerintetek lehet napszúrásom?

2021. jún. 26. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nincs. ha napszúrásod lenne azt éreznéd. levegőt alig kapnáél , nem tudnál izzadni, de meleged lenne stb
2021. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!