Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet napszúrásom?

Lehet napszúrásom?

Figyelt kérdés
Ma kb. 11-17-ig tengerparton napoztam. Leégtem de nem olyan vészesen, viszont a fejemen végig volt törcsi. Bárhogy fordultam,a fehér törcsi a fejemen volt. Egyelőre semmi baj (fejfájás hányinger) de mindenhol azt írják hogy estére érkezik meg. Félek egy kicsit, bár úgy tudom , nem lehet baj, ha a fejem fedve volt. Egyébként éreztem , hogy a fejem nem hevül. Most egy picit fáradt vagyok, de gondolom az hogy kiszívott a nap. Esélyes a napszúrás annak ellenére, hogy volt fejfedőm? Ja, nagyon bírom a napot, nem is vagyok fehérbőrű.

2017. aug. 31. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem esélyes.
2017. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy napszúrás, vagy valami más. A törcsit mindenesetre tartsd az okos fejecskéden, biztos, ami biztos!
2017. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!