Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! 17 éves fiú vagyok, épp...

SOS! 17 éves fiú vagyok, épp feküdtem és elkezdett zsibbadni a bal vállam és a bal kezem, és dobogni a szívem. Utána elmúlt de mikor felültem újra zsibbadt a bal kezem, és hevesen dobogott a szivem. Lehet szivroham?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha egy nagyon kover, magas vernyomasu, kifullado, szuszogo fiatal lennel, akire ra van irva, hogy egeszsegtelen, de ezt laborvizsgalat is jelezhetne, nagyon nem valoszinu. Vannak veleszuletett szivrendellenessegek, de azok eselye kisebb, mint hogy egy tetocserep agyonusson. A sportolok pedig extrem, emberfeletti modon terhelik a testuket, azert.

Stressztol, paniktol a nagyon ijeszto, de artalmatlan extraszisztole is lehet, amit eloszor en is sulyosnak hittem.

Relax.

2021. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Najó 10-es, te gondolatolvasó és orvos vagy? :D Most hatalmas nyugalmat adtál nekem.

193 cm vagyok, egy nyár alatt nőttem több mint 20 cm-t, és orvosok is ezt mondták, hogy hirtelen megnőttem, amúgy 75 kg vagyok, nem táplálkozom egészségtelenül, sokat ülök a gép előtt ez igaz, energiaitalt nem fogyasztom, 1x ittam és úgy felvitte a vérnyomásom, hogy azt hittem meghalok. Viszont pár hónapja cigizek.

2021. jún. 27. 19:01
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, gyerekkardiológián dolgoztam nővérként. Rengeteg ilyen srác feküdt nálunk ugyanilyen okból. Egynek sem volt infarktusa, csak hosszúra nőttek és a szervezetük nem bírta elég gyorsan követni. A cigit tényleg tedd le.
2021. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem hinném, hogy szex hiány lenne.. 4 éves kapcsolatom van már, persze voltak pár hetes kihagyások amikor összevesztünk, de 15 éves korom óta szexelek a barátnőmmel.
2021. jún. 27. 19:54
 15/16 Sweetdear ***** válasza:
0%
Ha oltattad magad, az is okozhatja. Orvoshoz kellene fordulni mindenképp, mert nem normális.
2021. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem oltattam be magam, és nem is fogom. Fordultam orvoshoz, pánikbetegség. Lehet, hogy nem normális de nem baj, mert ez csak fejben létezik.
2021. jún. 28. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!