Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! 17 éves fiú vagyok, épp...

SOS! 17 éves fiú vagyok, épp feküdtem és elkezdett zsibbadni a bal vállam és a bal kezem, és dobogni a szívem. Utána elmúlt de mikor felültem újra zsibbadt a bal kezem, és hevesen dobogott a szivem. Lehet szivroham?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
ha az lenne nem jönnél fel ide kérdezgetni.
2021. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem... csak bepánikoltál.
2021. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem szívroham
2021. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most jobb.. lenyugodtam picit, de alapból görbe a testtartásom és fáj a hátam meg a fejem is picit, meg stb de remélem nem lesz semmi gond, a szívembe néha beleszúr
2021. jún. 27. 18:47
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Rossz a testtartásod és pánikolós típus vagy. Mindkettő okozhatja.
2021. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, már lenyugodtam és jobb. És mennyi esély van 17 évesen túlélni egy szívrohamot, vagy hogy szívrohamot kapjon az ember? (kb)
2021. jún. 27. 18:50
 7/16 anonim ***** válasza:
attól függ van e alapból valami szívbetegséged vagy bármi rendelleneséged ha nincs akkor nagyon kevés
2021. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Ne foglalkozz ezzel, a végén még hipochonder leszel. 17 évesen minimális az esélye annak, hogy szívrohamod legyen... Hidd el, tudnád ha az lenne. Olyan rosszul lennél, hogy azonnal a mentőket hívnád...
2021. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs semmi betegségem, csak pánikbeteg vagyok, viszont mondhatni elég jól kigyógyultam, megyek közösségbe, elutazom minden, régen itthon ültem bent és nem mentem sehova, most is xanaxot szedek (pszichiáter irta ki, 0.25mg naponta 1 szem), ja meg picit nagyobb a vérnyomásom az átlagnál, igazából ennyi
2021. jún. 27. 18:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nem jellemző a szívroham, mert még nincsenek plakkok a koszorú erekben, amik elzáródjanak ezáltal szívizom elhalást okozva. A te bajod, hogy valószínűleg hirtelen nőttél nagyot, nem viszel be elegendő tápanyagot és folyadékot. Szedj egy kis magnézium készítményt. Az jó az izmoknak, a zilált idegeknek. Táplálkozz normálisan, mozogj eleget, igyál napi 2 litert. Az energia italt, cigit tedd le és ne punnyadj a gép előtt.
2021. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!