Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha éberen álmodok, hány...

Ha éberen álmodok, hány százalék van rá, hogy alvásparalízisem legyen?

Figyelt kérdés

#álmodás #alvásparalízis #Éberen álmodás
2021. júl. 1. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ébren nem tudsz álmodni. Csak álmodozni tudsz.
2021. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉBEREN. Akkor mondom másképp: tudatosan álmodok
2021. júl. 1. 22:33
 3/4 anonim válasza:
Attól függ, hogyan álmodsz tudatosan. Van például a WILD technika, amivel az ébrenlétből kerülsz át az álmodás állapotába, ha ezt használod, van rá esély, hogy át kell menned a paralízisen, de ha az álomban ébredsz rá, hogy álmodsz, akkor nem sok, kivéve ha szándékosan fel akarsz ébredni az által, hogy mondjuk becsukod a szemed, akkor lehet rá esély ugyanúgy. Ne ijesszen el az alvási paralízis, nem olyan rossz aminek mondják, én éltem már át, szerintem még jó is volt. De ha mégis paralízisbe kerülnél, akkor ne felébredni próbálj, hanem visszaaludni, akkor nagyon nagy valószínűséggel mész bele közvetlenül az álomba, ami elég jó dolog, szóval semmiképpen ne félj tőle
2021. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát... Ok. Köszönöm
2021. júl. 17. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!