Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legmegbízhatóbb és a...

Melyik a legmegbízhatóbb és a legjobb oltás egy huszonévesnek ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, nem vagy képben, ez az egész inkább diszkrimináció meg erőszakkal erőltetik sőt még felelősséget sem vállalnak. Egyes országokban még fizetnek is ha az illető beoltatja magát..

Média meg politikai háttér az egész.. Ébredj fel és lásd jobban h mi van itt..

2021. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó,


tudom, hogy nem szeretném ha én, vagy akármelyik hozzám közel álló személy elkapja ezt a betegséget, mert ez a delta variáns már tényleg az orosz ruletthez hasonlítható.

Ami a diszkriminációt, vagy az erőszakkal való erőltetést illeti, temrmészetesen én is ellenzem és nem tartom helyesnek, másrészt viszont nem tudom megérteni azokat, akik beoltathatják magukat, - ezzel pedig magukat és a hozzájuk közel állókat védve - de nem teszik ezt. De hogy még egyszer leszögezzem - az oltásnak 100%-ban az egyén szabad választásának kell lennie. Viszont a mi szabadságunk ott ér véget, ahol a másik egyéné kezdődik.

Végül pedig ami a fizetést illeti - nem helyes. Sajnos én Szlovákiában élek, ahol már tervezik, hogy így fogják lefizetni az embereket, hogy beoltassák magukat - nagyon rossz hozzállás!

2021. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!