Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legmegbízhatóbb és a...

Melyik a legmegbízhatóbb és a legjobb oltás egy huszonévesnek ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 17:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%
Szia, én személy szerint az orosz Szputnyik V-t és a kínai Sinopharm-ot tudom ajánlani. Én egyébként a Sinopharm-ot választottam, mivel arra mondták azt, hogy sikeresen ellenállt még az új indiai mutáns ellen is, ha minden igaz. De a Faiser-Biontech oltás is ajánlott. Arra meg azt mondják, hogy a hatékonysága ugyanolyan jó, mint a Sputnyik V-é.
2021. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyik se.
2021. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Pfizer a legjobb és most már van belőle bőven.
2021. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
A C-vitaminos, nem az ilyen kotyvalékot ahol versenyeznek a nagyon h melyik a jobb.. Még a végén az lesz hogy delta ellen nem fog védeni... "Oltakozzatok többet!" emlegetések lesznek majd a médiában..hamarosan..
2021. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Minden az EMA által regisztrált vakcina biztonságos.


Személy szerint pedig örülök, hogy nem Magyarországon élek és nem kellett s Sputnik V, vagy esetleg a Sinopharm között választanom.

2021. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a Pfizer jó választás.

Sajnos Sinopharmot kaptam és ha nem alakult ki védettség, remélem kaphatok Pfizert.

2021. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Egyik se.

Miert oltanad be magad egy ilyen ismeretlen szerrel aminek nem tudjuk a hosszutavu hatasait?

Az nem vigasztalo hogy lazad van 2 napig es utana elmulik. Na de utana mi tortenik a szervezetedben? Tevedsz ha azt gondolod hogy megusztad a mellekhatasokat ha elmult a lazad az oltas utan.

Olvastal a HIV virusrol? Par heten belul vannak tunetek utana evekig semmi majd kezeles nelkul belehal a fertozott.

Lehet par evig nem tortenik semmi de utana meg nagyon beteg leszel, a HIV virushoz hasonloan

2021. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyik se!Szintén így gondolom.Várj még ezzel.Nem kell sietni hisz nem hajt a tatár
2021. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Esetemben kötelező beojtanom magam különben munka nélkül maradok
2021. júl. 4. 23:49
 10/12 anonim ***** válasza:
3%

Kedves 7-es válaszoló:

1. A vakcinának nem lesz hosszú távú mellékhatása - ha lenne valamilyen hosszú távú mellékhatása, az maximum 6. hónapig jelentkezne a beadás után. Ennek nyugodtan utánaolvashatsz, ez tény.

2. A HIV vírust és a COVID-19 elleni vakcinát mégis hogyan akarod összehasonlítani? WTF WTF WTF

3. Ez már nem csak neked szól - pont ez az egyik baj, hogy miért ilyen kevés a beoltottak száma. Jönnek a hozzád hasonló mindent tudó orvos és infektológus jelöltek és osztják az észt, miközben azt se tudják mi is az a HIV vírus.

4. VAKCINA = megoldás!!! Ha nem akarunk lockdownban élni, ha nem akarjuk, hogy a szeretteink meghaljanak, ha szabadon akarunk élni, úgy mint 2020 előtt, akkor oltassuk be magunkat. Csak így lehet legyőzni ezt a betegséget.

2021. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!