Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történne, ha bevennék 1db...

Mi történne, ha bevennék 1db 0,25-ös frontint és ráinnék 2 deci pezsgőt (bb édes) és 1 liter sört (4,5%)?

Figyelt kérdés

És ha 3 db 0,25-ös frontin vennék ve és arra innám meg a felsorolt alkohol mennyiséget?


22/L


160 cm/45 kiló ha számít bármit is...egyébként az alkohol elég gyorsan be szokott ütni és a frontin is szokott használni rendesen...(ritkán veszek be egy-egy bogyót. Mondjuk az elmúlt hónapban 5-öt tuti megettem, egyébként félévente egyet szoktam)



2021. júl. 2. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kiütnéd magad, betompulnál, ennyi...
2021. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A benzókat, nyugtatókat sosem szabad alkohollal kombózni. Ezek mindketten légzésdeprimáló hatásúak - tehát egyenként is lassítják a légzést. Amikor a két hatás kombinálódik akkor ezek ritka esetben halált is okozhatnak. Persze ez eléggé ritka, de mégis megtörténhet.

Sokan így kezdik ezt (én is) hogy pár mg-ra isznak, mert eléggé megdobja a pia hatását. Amikor viszont kezd kialakulni a függőség, vagy az ember menekül az élete elől, akkor könnyen be lehet kattanni, és bedobálni 10-20 vagy több mg-ot is. Úgy viszont már tényleg életveszélyes lehet alkohollal kombinálva.

Szóval kedves kérdező, jobban jársz ha más valamit keresel, mert ez így nem egészen veszélytelen dolog. Ennél még a gyengébb drogok (pl fű) is sokkal veszélytelenebb ;)

2021. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Méghogy itt nincsenek szakértők.
2021. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve bevettem 90 darab frontint + 4 dl töményet. Kórház lett a vége, de abba sem lehet meghalni. Amit leírtál, az semmiség.
2021. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es, pontosan mi történt veled a kombó hatására?
2021. júl. 10. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5# Fogalmam sincs. Arra emlékszem, hogy infúzión vagyok, és nem tudom miért.

Aztán aludtam. Ettem, majd megint aludtam.


Utólag kiderült, hogy 2,5 napig aludtam, alig voltam ébren, és az idő alatt míg éber voltam, össze - vissza beszéltem.


Mielőtt kihívták a mentőket, összeestem.

2021. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Juj…durva.
2021. júl. 11. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaja. :D
2021. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát én többször is kiittam a 100-as üveg 025-ös fronyát, és nyomattam mellé italokat is. Az egyiknél sört. Ott átugrottam a saját kapumon (amire nem emlékszem) ami be sem volt zárva, és majdnem eltörtem a lábam. Utána mondták tiszta gáz voltam. Szerencsére senki nem hívott mentőt. Én is aludni szoktam 1-2 napot azt annyi.

Azt értsétek már meg hogy nem valószínű hogy belehal az ember. De van rá kb 1%.

2021. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a mai modern gyógyszerekbe ha bedobsz akár több dobozzal, nem lehet belehalni!így vannak kitalálva, szószerint hülyebiztosak! hánysz, összefosod magad, vagy alszol 2-3 napot.nekem egy gyógyszerész mondta.
2021. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!