Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi történne ha egy ember...

Mi történne ha egy ember egyhuzamban lehúzna egy liter vodkát és egy liter étolajat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, nekem eszemben sincs ilyet tenni csak ez olyan durván hangzik és érdekelne hogy mások hogy képzelik el. :)

2016. jan. 22. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már ezt, a múltkori egy liter étolaj is durva volt. Igaz, tökrészegség nélkül nehéz letolni ennyi olajat, még beavatkozik a józan ész :D


Nyilván szinte mindenki hányna. Aki nem, az igen rosszul érezné magát. Persze aki igen, az is.


Nem lehetne pici versenyt vagy kísérletet rendezni tizedmennyiséggel? Abba lehet, hogy beszállnék, csak most nincs vodkám (más alkohol azért akad), s kókuszzsírt alkalmaznék, mert étolajat sem tartok.

Az ilyen irreálisan aberrált mennyiségekről minek meditálni? Már a kalóriatartalom is kegyetlen, semmiből nem bírnám ki jól.

2016. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez összesen 2 liter folyadék. Nagyon nagy gyomornak kell lenni ahhoz, hogy ezt befogadja. Már a veseköves ivókúránál a 1,5 liter folyadék is csak erőltetett nyelésekkel megy le normális méretű embernél. Azaz a kérdés ebben a tekintetben is inkább fantáziálgatás, amire nem lehet a realitást illetően válaszolni. Ha mégis megerőltetem magam, akkor azt válaszolnám, hogy még talán bele is halna, részben akut mérgezésben, részben meg az olaj hatására bekövetkező epegörcs folytán.
2016. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha sikerül letolni a vodka teljes mennyiségét, az olaj már eszméletlen halott testbe folyhatna csak. 4,5 dl már halálos adag. 3,5-4 deci is már kóma.
2016. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Meghalna.
2016. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem lehet meginni egy liter vodkát. Pár nagyobb korty után már elkezdene hányni. Ha valahogy mégis magába szuszakolja, valószínűleg meghal alkoholmérgezésben.
2016. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gnoomage ***** válasza:
75%

Ez a 3-4 decis halál hülyeség...


Ennyit nem tud meginni egy ember, így ha az alkoholnál nem hányja szarrá magát, akkor az étolaj 1 dl már meghántatja... Halál nem hiszem hogy olyan hirtelen jönne, hisz húzná az ember, és hányná is...

2016. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
64%

Harmadik:

Négy deci vodka már kóma? :D jártál már kocsmában?

2016. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A liter vodkától berúgna, a liter étolajtól összefosná magát.
2016. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

5 ezrelék fölötti alkoholszint kivédhetetlenül halált jelent. Képtelenség túlélni. 80 kg-os férfinél ez a mennyiség vastagon 8 ezrelék feletti.


A kocsmás megjegyzéshez: Voltam kocsmában, ha nem is törzshelyem. De olyant nem láttam, aki vodkából 20 felest megivott rövid időn belül, s nem pusztult bele.

2016. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

4,5 decit írtál halálos adagnak, ami 9 feles, ez az átlagember számára egy italozás alatt elkerülhetetlen bebaszást jelent, de még ha lehúzza az illető, abba sem hal bele vagy esik kómába, maximum öt percen belül beáll mint a hétszentség és szétrókázza az agyát. Egy egyetemistánál meg ez mondjuk a belépő szint.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: egy liter vizet is nehéz leerőltetni az ember torkán, hát még vodkát, szerintem a legtöbb ember az első pár korty után már öklendezne. De ha sikerülne benyelnie mondjuk elméletben mindkettőt, annak nagyon súlyos következményei lennének, ez a mennyiségű alkohol már valóban életveszélyes, és az étolaj sem épp cirógatja az ember veséjét. Rövid úton gyomormosásra lenne szüksége.

2016. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!